Karot ile Beton Delme ve Kesme

Elektrikli ve hidrolik karot makinelerinin getirdiği üstün teknolojinin, alanında uzman Başarmak Karot personelinin elinde şekillenmesi ile gerçekleşen karot ile beton delme/kesme işlemi, demir donatılı ve demir donatısız beton zeminlerde istenilen derinlikte işlem yapılmasına izin verir.

Filiz Ekimi

Filiz ekimi, kimyasal ürünler ve bu ürünlere yardımcı malzemeler kullanılarak gerçekleştirilen yapı güçlendirme işlemidir.

Hidrolik Tel Kesme

Hidrolik tel kesme, büyük kütlesel kesimlere imkan veren darbesiz, pürüzsüz ve son derece hızlı bir işlemdir.

Poliüretan Enjeksiyon

Poliüretan enjeksiyon, beton yapının yağış sularının zararlı etkisinden arındırılması adına sudan uzaklaştırılması işlemidir.

Karotta Kalitenin Adresi : Başarmak Karot

Firmamız hizmet yelpazesi içerisinde yer alan Ankara karot hizmeti kapsamında delme çapı 10 mm’den 5000 mm’ye kadar çıkabilmekte, delme derinliği ise talebe bağlı olarak değişmektedir.

Karot İle Beton Delme ve Kesme Hizmetinde Üstün Kalite

Demir donatılı ve demir donatısız beton zeminlerde pratikliğinin yanı sıra pürüzsüz bir zemin garantisi ile ön plana çıkan karot ile beton delme/kesme tekniği, iş güvenliği açısından bakıldığında ağır ve tehlikeli işler kategorisine dahil edilir. Sektörde uzun yıllardır yer almanın getirdiği tecrübe ile alanında uzmanlaşan ve iş güvenliği noktasında gerekli eğitimlerin tümünü almış olan ekibimizin projelendirdiği beton delme/kesme çalışmalarının tümünde, Başarmak Karot olarak üstün ve etkin hizmet standartlarını yakalamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

Firmamız bünyesinde sunulan başta Ankara karot hizmeti olmak üzere, sektörel bazda verdiğimiz tüm hizmetlerde kalite ve müşteri memnuniyeti kavramlarını ön planda tutuyor, teknolojik ekipman üstünlüğümüzü kullanarak fark yaratıyor ve sektörel rekabette ön plana çıkmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz !

Siz değerli müşterilerimize sunduğumuz karot ile beton delme ve kesme işlemi, elektrilikli ya da hidrolik karot makineleri ile yapılmakta olup, istenilen çapta açılım yapılmasına imkan verir.

Bir önceki satırlarda ifade ettiklerimize ek olarak karot ile beton delme ve kesme tekniğinin avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür;

  • Atılan kısmın gerisinde kalan betonarmede çatlaklar oluşmaz.

  • Hızlı, temiz ve gürültüsüz bir işlemdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41