İletişim

İnşaat sektöründe geçtiğimiz yıllarda yaygın olarak beton yapıların dayanımıyla ilgili çeşitli parametrelerin ölçülmesinde kullanılan ve son dönemde gelişen, değişken ihtiyaçlara bağlı olarak;

  • Projede yer alamamasına karşın yapıya dahil edilmesi gereken tuvalet, kapı, pencere ya da balkon açılmasında,
  • Büyük makinelerin zemine sabitlenmesinde,
  • Büyük hacimli beton yapıların kesilmesinde,

kullanılan karot tekniği; yüksek teknolojisinin getirilerinden biri olup, pürüzsüz, sessiz ve hızlı işlem yapabilmesi ile ön plana çıkan bir teknik olarak tanımlanabilir.

Başarmak Karot, karotçu Esenyurt olarak hizmet veren firmalardan biridir.

Sahip olduğu alt yapı, sektörde tecrübeli operasyonel ekipleri ve sürekli değişim, gelişim felsefesini benimseyen yönetim kadrosu ile hizmet ağını tüm Türkiye’ye genişletme başarısını göstererek karotçu Esenyurt kapsamında da sizlere hizmet veren firmamız ile iletişime geçerek karot tekniği noktasında daha fazla bilgi alabilir, merak ettiğiniz tüm detayları işin uzmanından öğrenerek soru işaretlerinizi tümüyle ortadan kaldırabilirsiniz.

Esenyurt karot hizmeti kapsamında merak ettiğiniz her şey ve çok daha fazlası Başarmak Karot'da.

Karotçu Esenyurt

Bir önceki paragrafta da ifade edildiği gibi güçlü kurumsal yapısı ile Mersin, Antalya, Muğla ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin birçok il ve ilçesinde hizmet veren, son olarak da Esenyurt karot hizmeti kapsamında yüksek başarı oranlı projeler üretmeye başlayan firmamızda; karot ile beton delme kesme tekniğinin uygulanması esnasında dikkat edilen birçok nokta mevcut olmakla birlikte, temel noktaları şu şekilde ifade etmek mümkündür;

  • Beton kesim işlemini gerçekleştirecek olan elmas uçların amaca uygun seçilmesi.
  • Operasyon sürecini yürütecek olan ekibin, projenin gerektirdiği tüm teknik bilgi ve donanıma sahip olması.
  • Karot uygulamasının teknik kısmını oluşturan narinlik çapı, uygulama  bölgesinin belirlenmesi vb. hazırlıkların % 100 yapılması.

Esenyurt karot hizmeti ve karot ile beton delme kesme tekniğine dair tüm detaylar Başarmak Karot'da.

Görüldüğü üzere karot tekniğinin uygulama aşamasında temel olarak 3 temel faktörün üzerinde durulsa da, bu faktörlerin her birinin kendi içerisinde alt alanlara ayrılarak değerlendirildiğini ve proje süreci boyunca, maksimum verim, minimum maliyet felsefesine uygun olarak hareket edildiğinin altını kalın çizgilerle çizmek gerekir.

Esenyurt Karot Firmaları

Yapı sektöründe karot işi son zamanlarda çok tercih edilmektedir. Ancak bu işlemler inşaat alanının tehlike ve iş güvenliğinin en yüksek şekilde alınması gereken kollarından biridir. Bu Bu yüzden de karot firmaları tercihinde dikkat edilmesi gereken iş güvenliği önlemleri, karot makinelerinin donanımı ve işlemleri gerçekleştirecek ekibin deneyimli ve profesyonel olmasıdır. Esenyurt Karot Firmaları arayışlarında da firmamızın öne çıkan başarılı çalışmalarına göz atabilir, donanımlı ekipman ve ekip arkadaşlarımızla birlikte işlemlerini başarıya ulaştırabilirsiniz.

Esenyurt Karot Fiyatları

Karot işlemlerine baktığımızda yapı üzerinde birçok alanda görülebilir. Her işlem aynı aşamaları da içermez. Bazı işlemlerde düzeltme amaçlı olarak kesme uygulamaları yapılırken bazılarında da güçlendirme amaçlı olarak beton veya farklı malzeme eklemesi yapılabilir. Bu anlamda da karot fiyatları değişecektir. Esenyurt Karot Fiyatları için de yapılarda gerçekleştirilen uygulama çeşidine bağlı olarak bir fiyat belirlenebilir. En doğru bilgi ve işlemler hakkında detaylar için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Esenyurt Beton Delme

Yapı üzerinde kapı, pencere, asansör boşluğu, merdiven vb. alanların açılmasına yönelik beton delme işlemi uygulanır. Karotta ise bu işlem için vibrasyon sağlayamayan ve böylelikle çevre yapıya zarar vermeyen uygulamalardan yararlanılır. İhtiyaç duyulan çapta oval matkap uçları ile işlemler yapılır. Esenyurt Beton Delme işlemlerinizde profesyonel ekibimiz sayesinde yapılarınızda ihtiyaç duyduğunuz uygulamalar başarılı bir süreçle gerçekleştirilir.

Esenyurt Beton Kesme

Beton kesme işlemi de delme işlemine göre farklı ekipmanları gerektirir. Derz işlemlerinde, havalandırma ve merdiven boşlukları gibi alanların açılmasında bu işlemlerden faydalanılır. Sadece belirlenen bölgede işlem yapılır çevre alanlarında hasar oluşturulmaması adına titiz yapılması gereken bir işlemdir. Esenyurt Beton Kesme işlemi için de ekiplerimiz bu titizlikle işlemleri profesyonel bir şekilde başarıya ulaştırır. 

Esenyurt Duvar Kırma

Beton, tuğla bloklarını kesme işleminde, kapı ve pencere alanları açmak için, yapı alanlarında odaları birleştirme vb. işlemleri için duvar kırma uygulamasından yararlanılır. Esenyurt Duvar Kırma işlemleri için hidrolik ve elektrikli kesim makineleri ile uygulamalar gerçekleştirilir. Bu donanımlar sayesinde istenen hizada kesim ve kırma işlemi tamamlanmış olur. 

 

Esenyurt Kimyasal Ankraj

Esneklik ve sağlamlık sağlamak adına ankraj sisteminin beton yüzeyine tutturulmasıdır. Tavan, korkuluk ve ray sistemleri, toplantı ve spor salonları gibi daha birçok alanda betonarme yapılarda kimyasal ankraj ile sabitleme işlemi gerçekleştirilir. Esenyurt Kimyasal Ankraj işlemleriniz için firmamız tarafından uygulamalar öncesinde en gerekli testler ve analizler yapılarak işlemler gerçekleştirilir. 

Esenyurt Asfalt Kesme

Betonarme yapıları kesmek ile asfalt kesme işlemi arasında her aşamada farklılıklar bulunur. Öncelikle ekipmanları farklıdır. Asfaltta matkap ile işlemler yapılamaz. Bu işlem için özel elmas uçlu asfalt kesme bıçağı kullanılır. Hem manuel hem de otomatik makine teçhizatı bulunur. Esenyurt Asfalt Kesme işlemlerinde firmamız tarafından en donanımlı ekipmanlar ile işlemler gerçekleştirilir. Islak ve kuru asfalt kesimine göre farklı donanımlardan yararlanılır. 

Esenyurt Derz Kesim

Yüzeylerde genleşme ve darbe nedeniyle çatlaklar oluşabilir. Bunun önüne geçmek veya çatlakları kontrol edebilmek adına derz kesim işlemine başvurulur. Belirlenen ölçülerde yapılan kesim işlemi sonrasında boşluklar derz dolgusu ile doldurulur. Esenyurt Derz Kesim işlemi için de alanlarınıza en doğru yöntem belirlenir. 

Esenyurt Beton Güçlendirme

Beton yapısı itibariyle sert bir görünümdedir. Yük altında dayanıklılık gösterir. Ancak titreşim gibi durumlarda esnek yapıda olmaz. Bu da yapıları tehlikeli bir duruma sokabilir. Bunun önüne geçebilmek adına beton güçlendirme işlemi ile uygulama gerçekleştirilir. Betonarme yapısı içerisine sonradan hazırlanan ve içerisinde çelik tel örgü, çelik çubuk ve kabloların olduğu karışım elde edilir. Bu sayede darbeler ve titreşim gibi durumlarda da yüksek dayanıklılık elde edilir. Esenyurt Beton Güçlendirme işlemlerimizi de yapılarınızı güçlendirme işlemleri için tercih edebilirsiniz.

Esenyurt Karot Delme

Yumuşak ve sert karot delme için uygun teçhizatlarla uygulanan işlemlerde yapılarınızda tadilat, altyapı veya deprem testi için numune alma gibi ihtiyaçlara yönelik başvurulabilir. Esenyurt Karot Delme işlemlerimizde de öncesi, işlemlerde ve sonrasında da gerekli tüm önlemler alınarak yapıda sadece belirlenen alanda işlemler gerçekleştirilir. Delme işlemi için gereken farklı tüm ekipmanlara sahip olan firmamızla bu işlemlerde en başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Esenyurt Karot Kesme

Karot kesme işlemlerinde metal dedektörü gibi farklı teçhizatlardan yararlanarak işlem yapmak çok önemlidir. Havalandırma ve boruların yer aldığı alanlar kesim yaparken bu şekilde çelik ana hatları kesmeden işlemler yapılır. Esenyurt Karot Kesme işlemleri için de aynı şekilde aşamalar titizlikle ve profesyonelce gerçekleştirilir. 

Esenyurt Halat Kesme

Daha büyük betonarme yapılarda kesim işlemi için geleneksel beton testereleri işe yaramaz. Bu alanlar için tel kesme veya tel halat kesme işlemi uygulanır. Elmas kaplı olan tel makinede makara yardımıyla çekilerek yapı üzerinde kullanılır. Esenyurt Halat Kesme için firmamız kolon, heykel, köprü, sütun, kiriş ve temel gibi alanlarda uzman ekibiyle işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

Esenyurt Bina Yıkım

Kentsel dönüşüme tabi olan veya yapısal özellikleri bakımından tehlike arz eden yapıların yıkımı için bina yıkım seçenekleri ele alınır. Bu aşamada patlayıcı maddeler ile ya da kat kat yapıları kesme işlemiyle ilerlenebilir. Esenyurt Bina Yıkım işleminde de çevre yapılara zarar vermeden titiz ve güvenlikli bir işlem uygulanır. 

Esenyurt Kat Eksiltme

Yatay ve dikey işlemlerle uygulanabilen kat eksiltme için elmas bıçaklı palet montaj sistemi kullanılır. Bu sistem yapıların kapı, pencere, zeminler, havalandırma alanları gibi birçok alanı için tercih edilebilir. Esenyurt Kat Eksiltme işlemlerinde de yapılarınızda çıkarılması gereken tüm bölümler farklı teçhizatlarla çıkarılabilmektedir. 

Esenyurt Hafriyat

Duvar yıkımları, beton delimi ve kesilmesi gibi daha birçok karot işleminden sonra oluşan beton yığınları hafriyat hizmetiyle alandan çıkarılıyor. Esenyurt Hafriyat ihtiyaçlarınızda da firmamız iş makineleri ve işçi gücüyle en temiz şekilde işlemlerinin tamamlıyor. 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41