Teknolojinin yapı işlerine kazandırdığı en önemli ekipmanlardan biri olan karot makinesi, yaşam ortamlarınızda gerçekleştirdiğimiz beton delme ve kesme işlemlerinde hızlı, pürüzsüz, darbesiz ve sessiz kavramlarıyla ön plana çıkar.

İletişim

İşlem esnasında hangi noktalara dikkat ediyorsunuz ?

Karot tekniği her ne kadar işlem esnasında birçok kolaylık sunsa da, doğru kullanılmadığı takdirde tam anlamıyla istenileni veremez ve bu nedenle işlem esnasında birkaç temel faktör dikkate alınmalıdır;

  • İlk adımda karot işlemi uygulanacak olan betonun yapısı incelenir ve betonun taşıyıcı elemanlarla ilişkisi tespit edilir. İşlem esnasında kiriş ya da kolon gibi yapının temel elemanlarına zarar verme ihtimalinin ortadan kaldırılması adına ilk gözlem oldukça önemlidir.
  • Betonumuzu inceledikten sonra ikinci adımda karot makinesinde kullanacağımız kesici ucu tespit etmemiz gerekir. Kesici ucun doğru tespit edilmesi; işlem esnasında betonda herhangi bir  kılcal çatlak oluşmasının önüne geçer.
  • Üçüncü ve son adımda ise gerekli tüm iş güvenliği tedbirleri alınır. İş güvenliği mevzuatları incelendiğinde karot işleminin “Ağır İşler” kapsamında değerlendirildiği ve en ufak dikkatsizliklerin dahi büyük kazalara sebebiyet verebileceği görülür.

Düzce karot hizmetinde neden Başarmak Karot’u tercih etmeliyim ?

Uzman personeli, yüksek teknoloji ürünü ekipmanları ve gelişmiş servis ağıyla Eskişehir, Trabzon, Mersin, Muğla, Antalya ve Konya’dan sonra Düzce’de de hizmet vermeye başlayan Başarmak Karot;

  • Beton delme ve kesme ihtiyaçlarınızı karşılamadan önce problemi proje haline getirir ve tüm yönleriyle ele alır,
  • Sektörel tecrübesi ile projenin tüm gerekliliklerini belirledikten sonra işlem bölgesinde keşif yapar,
  • İşlem öncesinde, esnasında ve sonrasında yaşanabilecek tüm kazanaları dikkate alarak iş güvenliğinde ödün vermez,
  • Kullandığı teknik ve tecrübe birikimi ile % 100 başarılı projeler garanti eder.

Fiyatlandırma politikanız nasıl işliyor ?

Türkiye’nin birçok farklı şehrinde uyguladığımız karot işlemlerinde olduğu gibi Düzce karot işlemi kapsamında da herhangi bir standart fiyatımız bulunmuyor. Her bir projenin farklı sayıda ve türde malzeme ve personel kullanımını beraberinde getirdiğini dikkate alarak fiyatlarımızı projeyi inceledikten sonra belirliyor ve GSM ya da E-Mail kanalları aracılığıyla tarafınıza iletiyoruz.

Karot işlemi dışında hangi hizmetleri sunuyorsunuz ? 

Yapılarınıza Dair Çok Yönlü Çözümler” sloganı ile hizmet veren firmamız; beton yapıyı sudan uzaklaştırarak olası çatlaklardan korunmasını sağlayan “Poliüretan Enjeksiyon”, büyük kütleli betonların kesiminde kullanılan “Hidrolik Beton Kesme” ve yapıların güçlendirilmesi amacıyla uygulanan “Filiz Ekimi (Kimyasal Ankraj)” hizmetlerini de bünyesinde barındırır.

Başarmak Karot’tan almak istiyorum, size nasıl ulaşabilirim ?

Firmamızından fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken GSM ya da E-Mail kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçmek ve probleminizin tüm detaylarını uzman personelimize aktarmak !

Başarmak Karot, yalnızca karot değil hidrolik tel kesme, poliüreten enjeksiyon ve yapılara dair çok daha fazla çözüm sunar.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net
0 (312) 622 0341