Sabit ve el tipi, kuru ve sulu kesim, düz ve açılı kesim olmak üzere temel gruplara ayrılan yüksek teknoloji ürünü karot makineleri ve alanında uzun yıllardır faaliyet göstermenin doğal getirisi olarak uzmanlaşan personelimiz ile Başarmak Karot olarak, Antalya karot kapsamında üstün standartlı projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz.

Karot, en kısa haliyle yapı alanlarında istenen bölgede darbe sağlayıp, çevre bölgelere zarar vermeyen işlemdir. Bu haliyle deprem testi numune alınmasında, altyapı tesisatı için alan açılmasında, kapı ve pencere alanlarının açılmasında, dekorasyona yönelik alan işlemlerinde vb. daha birçok işlem için tercih edilebilir. Düzce Karotçu ihtiyacınız için de Başarmak Karot tarafından size neredeyse her işlem sunulur. Sektörde deneyim kazanmış ekibimiz ile birlikte bu işlemler için gerekli en donanımlı ekipmanlarımız mevcuttur. İşlemler bu sayede güvenlikli ve başarılı bir şekilde tamamlanabilmektedir. 

Düzce Karot Fiyatları

Yapı firmaları için kimi işlemler büyük bir yük olabilmektedir. Bu anlamda ihtiyaç duyulan işlemler için karotun sağladığı avantajlardan yararlanılabilir. Delme, kesme, kırma, numune alma veya güçlendirmeye yönelik daha birçok işlemi bünyesinde barındıran firmamızla iş yükünüzü profesyonel ellere emanet edebilirsiniz. Karot fiyatları noktasında işlemlerin özelliği ve süresi etki eder. Düzce karot fiyatları için firmamızla irtibata geçerek işlemler hakkında ve fiyatlandırılmaları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Düzce Karot Firmaları

Tercih edilen karot firmaları, yapının sağlamlığının korunmasında ve başarılı işlemlerde etki eder. Tercihiniz öncesinde sahip olunan ekipman ve örnek işlemlere göz atmanız faydalı olur. Firmamız, inşaat sektörü içerisinde adı gün geçtikçe duyulmaya başlayan karotçu işlemlerini yıllardır, tecrübeli bir ekiple birlikte yapmaktadır. Ülke içerisinde birçok kent ve ilçesine hizmetini aynı kaliteyle birlikte götürmektedir de. Düzce karot firmaları odaklı arayışlarınız için de firmamızın hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Daha profesyonel işlem için Başarmak Karot’un tecrübesi, donanımı beklentilerinizin fazlasını verecektir. 

Düzce Beton Kesme

Yapılarda beton kesme işlemi çok farklı ihtiyaçlar için gerek duyulabilir. Ayrıca en yüksek şekilde dikkat gerektiren bir işlemdir. Düzce Beton Kesme işlemlerinde sadece işlem bölgesinde ihtiyaç duyulan darbe ve titreşimi sağlayan ekipmanlarımızla işlemlerimizi gerçekleştiririz. Bu sayede de istenen pencere, kapı, cam vb. alanlar elde edilebilir.

Düzce Beton Delme

Kesme işleminden farklı olarak beton delme işleminde özel matkap uçlu makinelere ihtiyaç duyulur. Açılacak alan dışına çıkılmaması için en doğru uçlarla işlemler yapılır. Aksi bir durumda istenen alan ölçülerinin dışına çıkılır ve yapı için de güç kaybı yaşatabilecek bir durum oluşabilir. Düzce Beton Delme işleminde de uzun süreli işlemlerde de etkisini kaybetmeyen makinelerimizle birlikte işlemlerimizi başarıya ulaştırmaktayız. 

Düzce Karot Delme

Karot delme işleminde kullanılan makinede beton ile tutturulan özel bir işlevi vardır. Bu sayede de darbe ve titreşim sırasında işlem bölgesi dışına kayma gerçekleşmez. Zemin veya duvarda uygulanabilir. Düzce Karot Delme işlemimizi de yaşam alanlarınızda gerekli işlemler için veya iş yerleriniz için tercih edebilirsiniz. 

Düzce Duvar Kırma

Eski yapılarda daha farklı alanlar yaratabilmek için genellikle duvar kırma ya duvar kesimi olarak bilinen işlem kullanılır. Salon ile mutfak alanlarını birleştirmek tarzı ihtiyaçlarda bu işleme başvurabilirsiniz. Düzce Duvar Kırma ihtiyacınızda da iç duvarların yıkılmasında çok donanımlı ekipmanlarla titiz bir işlem yürütülür. Yapı yaşı, kolon, kiriş durumları göz önüne alınarak işleme başlanır. Eğer aksi bir durum varsa zaten bu işlem önerilmez. Bu yüzden doğru bir firma tercihi ile işleme başlamak daha doğru olacaktır. 

Düzce Beton Güçlendirme

Betonarme, yapıların inşasında önemli bir malzemedir. Ancak her ne kadar yük altında sağlam bir eleman olsa da gerilim yaratan işlemlerde kırılgan bir yapıda olabilir. Bu anlamda da beton güçlendirme işlemiyle yapılar bu tarz durumlara hazırlanır. Özellikle deprem gibi doğal afetlere karşı evlerde güçlendirme çalışmaları yapılır. Düzce Beton Güçlendirme işleminde de çatmayı engelleyebilecek çelik çubuklar, kablo ve tel örgüler betonarmeye kazandırılır. Burada ayrıca çelik dışında da farklı malzemelerden yardım alınabilir. 

Düzce Asfalt Kesme

Betondan daha farklı bir yapıda olan asfaltlar için kesme işlemleri, özel elmas uçlu makinelerle yapılır. Asfalt Kesme için kuru ve ıslak asfalt kesme bıçakları mevcuttur. Asfalt yama, asfalt zemin ve buralardaki onarım, yapım işlemleri, fabrika veya havaalanı yol çalışmalarında bu işlemlerden faydalanılabilir. Makineler yarı otomatiktir, elektrikli veya gazlı olarak çalışabilir. Düzce Asfalt Kesme için de başarılı işlem sağlayacak her türlü donamımızla işlemleri gerçekleştirmekteyiz. 

Düzce Derz Kesme

Zemin veya yapı alanında herhangi bir zemininde kalan boşlukları kapatmak, daha sağlam bir yapıya ulaştırmak için derz kesme işleminden yararlanılır. Yapıda genleşmeden dolayı meydana gelecek çatlaklar, güvenlik açısından da uygun değildir. Bunu önlemek için de belirli malzemeler arasında boşluklar, bunların arasında dolgu yapıştırıcı ilave edilir. Düzce Derz Kesme işleminde de oluşabilecek çatlakların tüm yapıya yayılması adına malzemeler arasında alanlar açılır ve derz dolgusu ile sağlamlık katılır. 

Düzce Kat Eksiltme

Yapının en üstteki katından başlanarak yapılan kat eksiltme işlemi, kimi zaman bina yıkımı işlemlerinde de ihtiyaç duyulabilir. Sadece belirli katlar alınacaksa üstten başlayarak kesme, delme, duvar yıkımı, hidrolik tel kesme tarzı işlemlere de başvurularak işlem adım adım ilerler. Binanın yıkılmasında çevreye zarar verecek bir durum söz konusuysa da bu yöntemle işlemler gerçekleştirilebilir. Düzce Kat Eksiltme işlemlerinde yapı durumunuza göre gerekli olan teçhizat ve ekiple birlikte müdahaleler yapılır. 

İşlem esnasında hangi noktalara dikkat edilir?

Karot tekniği her ne kadar işlem esnasında birçok kolaylık sunsa da, doğru kullanılmadığı takdirde tam anlamıyla istenileni veremez ve bu nedenle işlem esnasında birkaç temel faktör dikkate alınmalıdır;

 • İlk adımda karot işlemi uygulanacak olan betonun yapısı incelenir ve betonun taşıyıcı elemanlarla ilişkisi tespit edilir. İşlem esnasında kiriş ya da kolon gibi yapının temel elemanlarına zarar verme ihtimalinin ortadan kaldırılması adına ilk gözlem oldukça önemlidir.
 • Betonumuzu inceledikten sonra ikinci adımda karot makinesinde kullanacağımız kesici ucu tespit etmemiz gerekir. Kesici ucun doğru tespit edilmesi; işlem esnasında betonda herhangi bir  kılcal çatlak oluşmasının önüne geçer.
 • Üçüncü ve son adımda ise gerekli tüm iş güvenliği tedbirleri alınır. İş güvenliği mevzuatları incelendiğinde karot işleminin “Ağır İşler” kapsamında değerlendirildiği ve en ufak dikkatsizliklerin dahi büyük kazalara sebebiyet verebileceği görülür.

Düzce Karot Hizmetinde Neden Başarmak Karot’u Tercih Etmelisiniz?

Uzman personeli, yüksek teknoloji ürünü ekipmanları ve gelişmiş servis ağıyla Eskişehir, Trabzon, Mersin, Muğla, Antalya ve Konya’dan sonra Düzce’de de hizmet vermeye başlayan Başarmak Karot;

 • Beton delme ve kesme ihtiyaçlarınızı karşılamadan önce problemi proje haline getirir ve tüm yönleriyle ele alır,
 • Sektörel tecrübesi ile projenin tüm gerekliliklerini belirledikten sonra işlem bölgesinde keşif yapar,
 • İşlem öncesinde, esnasında ve sonrasında yaşanabilecek tüm kazanaları dikkate alarak iş güvenliğinde ödün vermez,
 • Kullandığı teknik ve tecrübe birikimi ile % 100 başarılı projeler garanti eder.

Karot İşlemi Dışında Sunduğumuz Hizmetler

“Yapılarınıza Dair Çok Yönlü Çözümler” sloganı ile hizmet veren firmamız; beton yapıyı sudan uzaklaştırarak olası çatlaklardan korunmasını sağlayan “Poliüretan Enjeksiyon”, büyük kütleli betonların kesiminde kullanılan “Hidrolik Beton Kesme” ve yapıların güçlendirilmesi amacıyla uygulanan “Filiz Ekimi (Kimyasal Ankraj)” hizmetlerini de bünyesinde barındırır.

Başarmak Karot’tan almak istiyorum, size nasıl ulaşabilirim ?

Firmamızından fiyat teklifi almak için tek yapmanız gereken GSM ya da E-Mail kanallarını kullanarak bizimle iletişime geçmek ve probleminizin tüm detaylarını uzman personelimize aktarmak !

Karot beton delme kesme tekniği hangi alanlarda kullanılır ?

Beton yapıların dayanımı ve deformasyon ihtimalleri gibi mekanik kısmını ilgilendiren özelliklerin tespiti başta olmak üzere birçok alanda kullanılan karot ile beton delme kesme tekniği, kayaçlar, buzlar, ağaçlar, göletler ve deniz dibi çamurları gibi çok çeşitli alanlarda da kullanılabilir.

Tabii sanayi sektöründe; yapının planları içerisine dahil olmamasına karşın sonradan açılması istenen kapı, pencere, tesisat vb. ihtiyaçların giderilmesi, büyük ölçekli endüstriyel makinelerin zemine sabitlenmesi ve hasar görmüş ihtimali ortaya çıkan yapılardan numune alınmasında kullanılır.

Karot ile beton delme kesme esnasında hangi faktörleri dikkate alıyoruz ?

Karot makinesinin kullanım tekniği, karot uygulanma amacına bağlı olarak değişkenlik gösterse de, karotun kullanıldığı projelerde üstün başarı adına dikkat edilmesi gereken temel faktörler vardır. Bu temel faktörler;

 • Karotta boyutları şekillendiren narinlik çapı.
 • Karot makinesindeki kesme uçlarının doğru tercihi.
 • Karot alınacak bölgenin, taşıyıcı elemanlar ve boyut faktörleri dikkate alınarak tespit edilmesi.
 • Operasyonu gerçekleştirecek olan ekibin gerekli tüm teknik donanıma ve tecrübeye sahip olması.

şeklinde sıralanabilir.

Karot makinesinin kesici potansiyeli yüksek olduğundan dolayı uygulama esnasında beton donatının kesilmemesine özen gösterilmelidir. Aksi takdirde pencere, kapı, balkon vb. açma işlemi yaparken betona hasar verilebilir ve kılcal çatlamaların meydana gelmesine zemin hazırlanabilir. Bu açıdan bakıldığında; karot makinesinin tüm yönleriyle kullanılabilmesinin yalnızca tecrübeli personeller aracılığıyla olacağı net bir şekilde görülür.

Antalya’nın tüm ilçelerinde hizmet veriyor musunuz ?

Kurumsal kimliğimiz, sektörümüzün dinamiklerine tümüyle hakim profesyonel ekibimiz ve yüksek teknoloji ürünü araç gereçlerimiz ile Antalya’nın tüm ilçelerinde standartlarımızı koruyarak hizmet veriyor; Mersin, Muğla, Eskişehir, Kayseri, Konya ve Trabzon başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yapılarınızı ideal haline kavuşturuyoruz.

Antalya karot hizmetinde neden Başarmak Karot ?

Başarmak Karot bünyesinde hizmet veren personelin gerek teknik donanım gerekse de tecrübe yönünden sektörde hizmet veren firmalara kıyasla bir adım önde olduğunu ve bu avantajın, Antalya karot başta olmak üzere Türkiye genelinde sunduğumuz karot ile beton delme kesme işlemlerinde kendini net bir şekilde gösterdiğinin altı çizilmelidir. Firmamız uzman personelinin yanında sektörde uzun süredir faaliyet göstermenin getirdiği tecrübeyi kurumsal kimliği ile harmanlamış ve üst segment projelerinizde ihtiyaçlarınızı karşılar standartları yakalamıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net
0 (312) 622 0341