Yapılarınızı daha güvenli, korunaklı ve estetik bir hale getirebilmek adına üstün çözümler üreten Başarmak Karot’un hizmet yelpazesinde yer verdiği alanlardan biri olan Eskişehir karot hizmeti kapsamında profesyonel ekibimiz, sürekli gelişim felsefemiz ve üstün teknolojimiz ile % 100 başarılı projeler üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İletişim

Esenyurt karot hizmeti kapsamında merak ettiğiniz her şey ve çok daha fazlası Başarmak Karot'da.

Karot Hizmetinin Kapsamı Nedir ?

Eskişehir karot hizmeti içerisinde siz değerli çözüm ortaklarımıza sunduğumuz fırsatlar;

  • Beton yapılarınızın dayanım-deformasyon performansları başta olmak üzere mekanik özelliklerinin laboratuvar ortamında analiz edilmesi.

  • Yapınızın oluşturulmasında dikkate alınan projede olmamasına karşın devamındaki süreçte gelişen ihtiyaçlara bağlı olarak ortaya çıkan kapı, pencere ya da tesisat açılması gereken durumlar.

  • Demir-donatılı ya da demir-donatısız beton yapılardan büyük, orta, küçük ölçekli kütlelerin hızlı, pürüzsüz ve darbesiz bir şekilde kesilmesi.

olarak üç temel alanda değerlendirilebilir.

Başarmak Karot, karotçu Esenyurt olarak hizmet veren firmalardan biridir.

Tabii karot tekniğinin yoğun olarak uygulandığı alanların başında beton delme ve kesme gelir ki bu uygulama alanı da bir önceki satırda ifade edildiği üzere; kapı, pencere ya da tesisat geçişi gibi nedenlerden ötürü beton yapıların kesilmesini, delinmesini kapsar.  

Karot tekniğinin bu denli yaygın kullanılmasının nedenleri genel itibariyle;

  • Yüksek teknoloji ürünü olması dolayısıyla performans grafiğinin yüksek olması,
  • Birçok projede ufak mekanik değişimler ile kullanılabilmesi,
  • Hızlı ve yapıya zarar vermeyecek şekilde işlem yapılmasına imkan vermesi,
  • İşlem derinliği skalasının hayli yüksek olması.

olarak ifade edilebilir.

Neden Başarmak Karot ?

Başarmak Karot başta karot ile beton delme kesme olmak üzere poliüretan enjeksiyon, filiz ekimi, hidrolik tel kesme, asfalt kırma ve kontrollü yıkım hizmetleri ile yapılara dair yaklaşık 20 yıldır sunduğu üstün çözüm anlayışından asla ödün vermeyen, profesyonel ekibini her gün genişleterek hizmet yelpazesini yalnızca Ankara değil İstanbul, Mersin, Muğla, Antalya, Kayseri gibi Türkiye’nin birçok şehrine taşımayı başaran bir firmadır ve sektörde uzun yıllardır faaliyet gösterirken kazandığı yetkinlikler ile üst düzey projeler üretme garantisi vermenin gururunu yaşıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
basarmakkarot@gmail.com
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41