Yapılarınızı daha güvenli, korunaklı ve estetik bir hale getirebilmek adına üstün çözümler üreten Başarmak Karot’un hizmet yelpazesinde yer verdiği alanlardan biri olan Eskişehir karot hizmeti kapsamında profesyonel ekibimiz, sürekli gelişim felsefemiz ve üstün teknolojimiz ile % 100 başarılı projeler üretmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İletişim

Esenyurt karot hizmeti kapsamında merak ettiğiniz her şey ve çok daha fazlası Başarmak Karot'da.

Karot Hizmetinin Kapsamı Nedir ?

Eskişehir karot hizmeti içerisinde siz değerli çözüm ortaklarımıza sunduğumuz fırsatlar;

  • Beton yapılarınızın dayanım-deformasyon performansları başta olmak üzere mekanik özelliklerinin laboratuvar ortamında analiz edilmesi.

  • Yapınızın oluşturulmasında dikkate alınan projede olmamasına karşın devamındaki süreçte gelişen ihtiyaçlara bağlı olarak ortaya çıkan kapı, pencere ya da tesisat açılması gereken durumlar.

  • Demir-donatılı ya da demir-donatısız beton yapılardan büyük, orta, küçük ölçekli kütlelerin hızlı, pürüzsüz ve darbesiz bir şekilde kesilmesi.

Yapılar üzerinde her türlü işlem için bir yöntemi bulunduran karot uygulamalarında ülkenin birçok noktasında hizmet veren Başarmak Karot, Eskişehir Karot hizmetiyle de ihtiyacınız olan işlemleri profesyonel ekibiyle yapmaktadır. Kiriş ve kolon üzerindeki işlemler, kapı, pencere, havalandırma vb. alanların açılması, perde veya döşeme kesimi, yapı temelinin kaldırılması, yapılarda tadilat işlemleri, baraj, köprü gibi büyük yapıların kesim ve delim işlemleri karotun getirdiği avantajlarla sağlanmaktadır. 

Eskişehir Karotcu Beton Delme

Beton delme gereksiniminin olduğu yapı işlemlerinde özel uçlu karot makineleri ile işlemler sağlanmaktadır. Firmamız bu yöntemde deneyimli ve profesyonel ekiple hareket etmektedir. Üst teknolojili makinelerin tercih edildiği işlemlerde, sadece işlem bölgesi istenen darbelerle işleme hazır hale getirilir. Herhangi bir zarar söz konusu olmaz. Eskişehir Beton Delme işlemlerinde de tüm ilçelerde bu hizmetimizi talep edebilirsiniz.

Eskişehir Beton Kesme

İşlemi tamamlanan yapıda fazla gelen betonarme alanlar beton kesme işlemi ile istenen ölçülerine getirilir. İşlem her ne kadar basit gözükse de yanlış bir kesim sonucunda betonarme yapı işlevini, dayanıklılığını yitirebilir. Üstelik kesilecek bölge altında demir, tel tarzı güçlendirici unsurlar da varsa ekstra dikkatli olunmalıdır. Eskişehir Beton Kesme hizmetimizde de işlemler öncesinde ekiplerimiz en doğru ölçülendirmeyi yaparak kesim işlemlerine başlamaktadır. 

Eskişehir Karot Delici

Karot delici özelliğinin kullanıldığı pek çok alan vardır. Örnek vermek gerekirse duvarda dekoratif amaçlı açılacak bölge için bu yöntem uygulanabilir. Zemin işlemlerinde de büyük sanayi makinelerinin zemine monte edilmesinde de kullanılmaktadır. Makineler yüksek voltaja sahip olduğundan iş güvenliğine daha çok dikkat edilmelidir. Firmamız Eskişehir Karot Delici işlemlerinde de iş güvenliğini önde tutarak yapılarınızda istediğiniz alanları açmaktadır.

Eskişehir Karot Delme 

Bir bölümün yapıdan alınması, perde alanlarında zemin delme ya da belirlenen alandaki tadilat işlemleri için karot delme işlemi uygulanabilir. Belirli ölçülerde darbeler ile temiz ve sessiz bir şekilde işlemler gerçekleştirilir. Yapıda zarar oluşturmaz. Ancak işi yapan ekibin tecrübeli olması ve donanımlı ekipmanların kullanılması işin başarısını etkilemektedir. Eskişehir Karot Delme işlemlerinde ekiplerimiz tarafından hesaplamalar en ince detayına kadar alınıp delme işlemlerine başlanmaktadır. 

Eskişehir Asfalt Kesme

Asfalt kesme işlemi betonarme yapılardan daha farklı makinelere ihtiyaç duyar. Her iki alandaki zemin daha farklıdır. Bu yüzden de asfalt için özel elmas uçlu karot makineleri tercih edilir. Sıcak asfalt ve soğuk asfalt için de fonksiyonlar farklıdır. Sıcak asfalt kesim veya kırma işleminde makine aynı zamanda soğutucu özelliğiyle de çalışır. Aynı zamanda yağlama ve su ihtiyacı da karşılanır. Bu sayede asfaltın zarar görmemesi sağlanır. Eskişehir Asfalt Kesme işlemleriniz için firmamızın donanımlı ekipman ve ekibiyle daha hızlı sonuçlar alabilirsiniz.

Eskişehir Beton Güçlendirme

Sert bir yapıda olsa da betonarmeler kırılgan özellikte olabilir. Rüzgar gücü gibi unsurlara karşı dayanıklıdırlar. Ancak darbe ve titreşimle birlikte bu özelliklerini kaybedebilirler. Beton güçlendirme işlemiyle betonarme yapının içerisinde destekleyici unsurlar kazandırılabilir. Bunun için de karot ile birlikte istenen bölgeler kesme ve delme işlemine tabi tutulur. Demir çubuk, tel örgü gibi materyaller karışımla birlikte yapıya kazandırılır. Bu sayede de kırılgan yapıda olması önlenir. Eskişehir Beton Güçlendirme işlemlerinde de işlem uygulanacak kolon, kiriş gibi alanlar yüksek donanımlı makinelerle güçlendirilmeye hazır hale getirilir.

Eskişehir Kimyasal Ankraj

Eski yapılara yapılan güçlendirme işlemini ifade eden kimyasal ankraj, filiz ekimi olarak da bilinmektedir. Eski betonarme yapı ile yeni betonarme yapının karışımı ve özel kimyasal maddeler ile birlikte güçlendirici işlem uygulanır. Yapılış süresi ve işlemleriyle komplike bir durumdur. Uzman bir ekibin, doğru malzeme ve ekipmanlarla müdahale etmesi gerekir. Eskişehir Kimyasal Ankraj işlemleriniz için de aradığınız uzmanlık ve kaliteyi firmamız sunmaktadır. 

Eskişehir Derz Kesim

Zemin üzerinde çevresel etmenlere bağlı çatlama, kırılma tarzı durumlar yaşanabilir. Hava değişimleri ile genleşme denilen durum daha çok bunlara sebep verebilir. Derz kesim işlemi ile yapı bu görüntüden kurtarılır. Daha sonra ise derzler arasına derz dolgusu ile daha güçlü bir yapıştırma işlemi uygulanır. Firmamız Eskişehir Derz Kesim işlemini, sertifikalı ve donanımlı ekipmanlarıyla birlikte gerçekleştirmektedir. 

Eskişehir Bina Yıkımı

Yapılar kimi nedenlerden dolayı yıkılmaya ihtiyaç duyabilir. Özellikle eski yapı olup çevreye zarar oluşturan yapılar, doğal afetlerde zarar görmüş yapılar ve kentsel dönüşüme dahil edilen yapılar, en kısa sürede yıkım işlemine tabi tutulmak istenir. Firmamız bina yıkımı işlemlerinde aşama aşama ilerleyerek gerekli olan tüm ekipmanlarla işlemlerini uygular. Bu işlemler sırasında çevre yapılara zarar gelmemesi adına gerekli önlemler alınır. Eskişehir Bina Yıkımı işlemlerinde de yüksek iş ve yapı güvenliği önceliğiyle işlemler başarıya ulaşmaktadır. 

Eskişehir Kat Eksiltme

Yapıları oluşturan kimi yatay ve dikey unsurların kaldırılması gerekebilir. Bu işlem kat eksiltme işlemi adı altında, çeşitli makinelerin yardımıyla yapılmaktadır. Bu işlemde belirli bir alana müdahale edildiğinden, diğer alanlara zarar vermemesi gerekir. Bu yüzden adım adım küçük alanlarla ilerlenir. Uzman bir ekiple birlikte işlemleri yapan firmamız Eskişehir Kat Eksiltme ihtiyaçlarında da aradığınız hizmeti sunmaktadır.

Eskişehir Halat Kesme

Bir diğer adıyla tel kesme işlemi olan halat kesme uygulaması karot beton testerelerinin, makinelerinin yeterli gelmediği alanlarda tercih edilir. Bu alanlar kiriş, kolon, temel olarak örnek gösterilebilir. Halatlı kesme işlemi oldukça sessiz ve pratik bir yöntemdir. Halatlı beton kesme işleminde de aynı yöntemle daha büyük yapılar üzerinde işlemler yapılır. Eskişehir Halat Kesme işleminde firmamız en zorlu alanlarda bile teknik donanımı yüksek ekipman ve tecrübeli ekibiyle istenen başarıyı vermektedir. 

Eskişehir Karot Firmaları

Eskişehir’de beton kesme ya da betonarme yapı üzerinde istediğiniz işlemleri karot ile elde edebilirsiniz. Filiz ekme, bina yıkımı ve bina güçlendirme, beton kesme, beton delme, asfalt kırma ve delme gibi daha birçok işlem çok farklı uçlar ve vibrasyon özelliği gerektiren makineye ihtiyaç duyar. Bir de bunları etkili şekilde kullanabilecek donanımlı bir ekip gerekir. Karot firmaları arasında kendi bölgeniz için hizmet veren tecrübeli ve donanımlı bir firma arayışınız varsa Başarmak Karot, Eskişehir Karot Firmaları arayışınızda da kaliteli hizmetiyle cevap vermektedir. Tüm ilçelerde karot işlemlerini talep edebilmektesiniz. 

Eskişehir Karot Fiyatları

Karot işlemleri içerisinde her uygulama aynı sürede bitirilmez. Ayrıca her işlemin gerektirdiği ekip kapasitesi ve makine de aynı olmamaktadır. Tüm bu gereksinimler neticesinde karot fiyatları için net bir rakam verilmez. İşlem yapılacak alanın büyüklüğü, hangi işlemin yapıldığı gibi birçok etmen bu süreçte dikkate alınabilir. Eskişehir Karot Fiyatları için de firmamızla irtibata geçerek alan özellikleriniz dahilinde bilgi sahibi olabilir ve karot hizmeti talep edebilirsiniz. 

olarak üç temel alanda değerlendirilebilir.

Başarmak Karot, karotçu Esenyurt olarak hizmet veren firmalardan biridir.

Tabii karot tekniğinin yoğun olarak uygulandığı alanların başında beton delme ve kesme gelir ki bu uygulama alanı da bir önceki satırda ifade edildiği üzere; kapı, pencere ya da tesisat geçişi gibi nedenlerden ötürü beton yapıların kesilmesini, delinmesini kapsar.  

Karot tekniğinin bu denli yaygın kullanılmasının nedenleri genel itibariyle;

  • Yüksek teknoloji ürünü olması dolayısıyla performans grafiğinin yüksek olması,
  • Birçok projede ufak mekanik değişimler ile kullanılabilmesi,
  • Hızlı ve yapıya zarar vermeyecek şekilde işlem yapılmasına imkan vermesi,
  • İşlem derinliği skalasının hayli yüksek olması.

olarak ifade edilebilir.

Neden Başarmak Karot ?

Başarmak Karot başta karot ile beton delme kesme olmak üzere poliüretan enjeksiyon, filiz ekimi, hidrolik tel kesme, asfalt kırma ve kontrollü yıkım hizmetleri ile yapılara dair yaklaşık 20 yıldır sunduğu üstün çözüm anlayışından asla ödün vermeyen, profesyonel ekibini her gün genişleterek hizmet yelpazesini yalnızca Ankara değil İstanbul, Mersin, Muğla, Antalya, Kayseri gibi Türkiye’nin birçok şehrine taşımayı başaran bir firmadır ve sektörde uzun yıllardır faaliyet gösterirken kazandığı yetkinlikler ile üst düzey projeler üretme garantisi vermenin gururunu yaşıyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
basarmakkarot@gmail.com
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41