Ankara, Kayseri, Eskişehir, Muğla ve Mersin başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet götüren firmamız, alanında uzmanlaşan operasyonel ekipleri, yüksek teknoloji ürünü ekipmanları ve üst düzey projelerde bakış açısı ile tüm sorumluluğu üstlenen kurumsal yönetim kadrosu ile Konya karot hizmetinde fark yaratmanın mutluluk ve gururunu yaşıyor.

İletişim
Karot, beton delme ve kesmede pürüzsüzlüğe izin veren bir tekniktir.

Karot, beton delme ve kesmede pürüzsüzlüğe izin veren bir tekniktir.

Konya Beton Delme Kesme Hizmetinde Üstün Projeler

Karot; beton yapıların kuvvet-dayanım grafiğinin çizilmesi ve deformasyon süresinin tespit edilmesi gibi deneysel alanlarda kullanımının yanında, yaşam ortamlarımızın inşası esnasında çizilen projede var olmamasına karşın doğan ihtiyaçlara çözüm olmak amacıyla açılması istenen kapı, pencere ve tesisat gibi düzenlemeler için hızlı, pürüzsüz ve temiz bir işlem sunan beton delme ve kesme tekniği olarak tanımlanabilir.

Projelerimizde son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Projelerimizde son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz.

Teknolojik gelişim ve değişimleri yakından takip eden yönetim ve personeli, gelişmiş hizmet ağı, alanında uzman operasyonel ekipleri ve sektörde uzun yılardır faaliyet göstermenin getirdiği tecrübe ile Konya karot hizmeti çerçevesinde yapılarınızın tüm ihtiyaçlarına % 100 üstün çözümler geliştiren Başarmak Karot, yapılarınızı daha yaşanabilir bir hale getirirken güven, kalite ve sistematik çalışma kavramlarından ödün vermiyor, projelere bakış açısı ile sektöre yön veren bir konumda bulunmanın gururunu yaşıyor.

Başarmak Karot, karot ile beton delme ve kesme tekniğinde üst düzey projeler üretiyor.

Başarmak Karot, karot ile beton delme ve kesme tekniğinde üst düzey projeler üretiyor.

Konya Karotçu

İnşaat yapılarında daha sonradan gerekli duyulan kimi düzenlemeler vardır. Bunları çok farklı alanlarda veya çok farklı ihtiyaçlar için sıralayabiliriz. Her birinde de kullanılan makine ve güç farklıdır. Karot, yapıların yapılışında ve sonrasında gerekli duyulan düzenlemelere yönelik bir işlemdir. Son zamanlarda da oldukça adı duyulmuştur. Özellikle deprem dayanıklılık testi için karot makineleri ile işlemler yapılır. Konya Karotçu hizmetlerimizde de ihtiyaç duyulan tüm uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Sektörün en deneyimli ekibi ve yüksek donanıma sahip ekipmanları ile işlemleriniz Başarmak Karot’ta başarıya ulaşıyor. 

Konya Karot Fiyatları

Karotun yapılarda kullanılan uygulamaları işlem bölgesine göre çeşitlilik gösterir. Yatay ve dikey alanlarda, zeminlerde, temellerde, altyapı işlemlerinde bunu görebiliriz. Bu bağlamda da karot fiyatları standart bir aralıkta değildir. Kullanılan malzeme, ekipman, ihtiyaç duyulan çalışan sayısı ile birlikte bir rakam belirlenebilir. Konya Karot Fiyatları içerisinde firmamız hem profesyonel işlemleri hayata geçirir hem de aranılan fiyat aralığını müşterilerine sunar. Gerekli bilgi ve fiyat listemiz için bizlerle irtibata geçebilirsiniz.

Konya Karot Firmaları

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz karotun, yapılar için artık bir gereklilik olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü artık birçok yapı için güçlendirme, dekorasyon, kat eksiltme tarzı ihtiyaçlar bulunuyor. Bir de sonradan gereken altyapısal malzemelerin geçişini sağlamak adına oval uçlu delme işlemleri gerekebilir. Bunları sağlayan birçok karot firması piyasada bulunabilir. Ancak burada başarı için belirleyici olan iş güvenliği eğitimi, sertifikası, tecrübeli ekip ve donanımlı teçhizatlardır. Başarmak Karot, bunların her birine sahip olup müşterilerine profesyonel işlemlerini, yüksek iş güvenliği ile sağlamaktadır. Konya Karot Firmaları arayışınızda da firmamızın işlemlerini başarıyla deneyimleyebilirsiniz. 

Konya Beton Delme

Beton delme işlemleri yapı üzerinde farklı alanlarda kullanılanılabilir. Özel oval uçlu matkaplarda kullanılır. Delme işleminde işlem bölgesine zarar verilmemesi adına makinelerde sabitleme özelliği vardır. Bu sayede titreşim sadece ölçüyle belirlenen alana aktarılır. Konya Beton Delme işlemlerinde de ekiplerimiz titiz bir çalışmayla işlem bölgesinde isteneni ortaya çıkarır. 

Konya Beton Kesme

Yapılarda delme işleminden farklı olarak özel elmas uçlu makinelerle beton kesme işlemi yapılır. Cam, kapı, asansör boşlukları gibi alanların açılması vb. ihtiyaçlar adına buna başvurulabilir. Konya Beton Kesme işlemlerinde de ekiplerimiz gerekli teçhizatları, belirlenen ölçü ve yapı özelliklerine göre kullanılır. Yapılarınız sağlamlığından kaybetmeden işlemler gerçekleştirilir. 

Konya Halatlı Beton Kesme

Karot ile beton kesme işlemi çeşitlerinden olan halatlı beton kesme, diğerlerine göre betonun çok daha düzgün kesilmesi için uygulanır. Burada beton kesme işleminden farklı olarak halat olarak bilinen kesim bıçağı vardır. Bu sayede çok güçlü beton sistemleri ve büyük beton yapıları kesilebilir. Konya Halatlı Beton Kesme işlemi için de firmamızın deneyimli ekibi en doğru ölçü hesaplarını yaparak, yatak ve dikey beton kesimlerini gerçekleştirir. Bu işlem alanlarına köprü, viyadük, istinat duvarları, heykel vb. öğeler örnek gösterilebilir. 

Konya Karot Delme

Karot Delme işlemlerini beton yapılar üzerinde çok farklı işlemler için görebiliriz. Kimi karot işlemlerinde de bu işlem makinelerinden yararlanılabilir. Yapıdan numune parça almak, delme ve kesme işlemlerine yönelik Konya Karot Delme işlemlerimiz mevcuttur. Yüksek donanıma sahip makinelerimiz ve bunların kullanımında yetkin ve tecrübeli olan ekip arkadaşlarımızla birlikte delme işlemlerinde beklenen sağlamlığı ve doğru işlemi bulabilirsiniz. 

Konya Derz Kesim

Yüzeylerde genleşme faktörü sebebiyle çatlama ve kırılmalar yaşanabilir. Bu durum yapı için hem estetiksel hem de sağlamlık olarak olumsuz olabilir. Derz Kesim işlemi ile yüzeylerde kesim işlemi yapılır. Derzlerin arasında derz dolgusu eklenir ve parçalarr arası sağlamlık sağlanır. Böylelikle herhangi bir çatlama sonrasında zarar çok büyük bir alana yayılmaz. Konya Derz Kesim işleminde de ekiplerimiz ihtiyaç duyulan tüm yapı bölgelerinde uygulamalarını profesyonelce yapmaktadır. 

Konya Duvar Kırma

Duvar kesimi ya da duvar kırma işlemi, yapılarda alan açma, pencere ve kapı alanları oluşturma, dekorasyon amaçlı olarak tercih edilir. Odaların birleştirilmesi işlemlerinde bu işlemden yararlanılabilir. Ekiplerimiz Konya Duvar Kırma uygulamasında, yapı üzerindeki kolon, kiriş ve temel gibi öğeleri göz önüne alarak hesaplamalarını yapar. İşlemler profesyonelce ve sağlam bir şekilde sonuca ulaştırılır. 

Konya Beton Güçlendirme

Sağlam bir yapıda olan betonarme, titreşim gibi durumlarda kırılmalar gösterebilir. Bunun önüne geçebilmek adına betonarme yapı içerisine beton güçlendirme işlemi adı altında ekstra malzeme desteği sağlanır. Tel örgüler, çelik kablo ve çubuklar, yapıda kolonlara, temele, kirişlere eklenir. Konya Beton Güçlendirme işlemini de yapılarınızı güçlendirmek, doğal afetlere karşı korumak adına tercih edebilirsiniz. 

Konya Asfalt Kesme

Normal bir beton kesim işleminden farklı olarak asfalt kesme özel elmas uçlu kesim makineleri ile yapılır. Çünkü asfalt yapısı ile betonarme yapısı daha farklıdır. Asfalt içinde de kuru ve ıslak asfalt kesimine göre özel uçlu makine çeşitleri vardır. Islak asfalt kesimlerinde ayrıca soğutma işlemi de uygulanır. Bu işlemi asfalt yollardaki yama ve tadilat işlemlerinde, havaalanı uçak pisti yollarında da görebiliriz. Makineleri elektrik ve gazlı olarak çeşitlerdedir ve yarı otomatik olarak çalışırlar. Konya Asfalt Kesme işlemlerini de tadilat veya yol yapım işlemleriniz için tercih edebilirsiniz. 

Konya Kat Eksiltme

Yapı üzerinden belirli bir alanın çıkarılması adına ya da binanın komple yıkılmasının sorun olacağı yapılarda kat eksiltme işlemi uygulanabilir. Yapının en üst aşamalarından başlanarak kesim ve kırma işlemleriyle işlem uygulanır. Aşama aşama ilerlenilir. Konya Kat Eksiltme işleminde de ekiplerimiz en uygun teçhizatlarla birlikte işlemi başarıya ulaştırır. 

Konya Hafriyat

Karotta tercih edilen her uygulama sonrasında beton yığını ortaya çıkar. Kesme, delme veya bina yıkımı gibi işlemler sonrasında Başarmak Karot, hafriyat hizmetiyle de bu betonarme yığınını yapı alanlarınızdan taşıyor. Konya Hafriyat hizmetimizi de karot işlemleriniz sonrasında ya da betonarme, taş ve yapı malzemesi taşıyıcılığı için tercih edebilirsiniz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41