Başarmak Karot Bünyesinde Sunduğumuz Hizmetler

Başarmak Karot, ‘Karot İle Beton Delme‘, ‘Hidrolik Tel(Beton) Kesme‘, ‘Filiz Ekimi(Kimyasal Ankraj)‘ ve ‘Poliüretan Enjeksiyon‘ olmak üzere 4 temel faaliyet alanına sahiptir.

Sürdürülebilir Üstün Kalite Standartları ve Tecrübe

Firmamız bünyesinde sunduğumuz hizmetlerimin tümünde esas aldığımız müşteri memnuniyeti ve üstün kalite kavramları ile sektöre yön vermenin gururunu yaşıyoruz !

Karot İle Beton Delme

Karot ile beton delme işlemi hakkında daha fazlası için Başarmak Karot.

Karot ile beton kesme, demir donatılı ya da demir donatısız zeminlerde, betonarmede çatlak oluşturmadan istenilen çapta delik açılabilmesini sağlaması ile ön plana çıkan bir sistemdir.

Hidrolik Tel(Beton) Kesme

Hidrolik tel kesme, büyük kütleli kesim işlemlerinin dikey ve yatay düzlemde istenilen kalınlık seviyesinde hızlı, sessiz ve darbesiz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlayan sistemdir.

Filiz Ekimi (Kimyasal Ankraj)

Hasarlı kiriş ve kolonların güçlendirilmesi başta olmak üzere birçok farklı uygulama alanına sahip olan filiz ekimi, temel itibariyle kimyasal ürünlerin kullanıldığı bir tekniktir.

Poliüretan Enjeksiyon

Poliüretan enjeksiyon (Su yalıtımı), yapının su ile temas edebilecek noktalarının doldurulması neticesinde betonun yapısı ve donatısının korunması işlemi olarak tanımlanabilir.

Neden Başarmak Karot ?