Sabit ve el tipi, kuru ve sulu kesim, düz ve açılı kesim olmak üzere temel gruplara ayrılan yüksek teknoloji ürünü karot makineleri ve alanında uzun yıllardır faaliyet göstermenin doğal getirisi olarak uzmanlaşan personelimiz ile Başarmak Karot olarak, Antalya karot kapsamında üstün standartlı projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz.

İletişim

Karot beton delme kesme tekniği hangi alanlarda kullanılır ?

Beton yapıların dayanımı ve deformasyon ihtimalleri gibi mekanik kısmını ilgilendiren özelliklerin tespiti başta olmak üzere birçok alanda kullanılan karot ile beton delme kesme tekniği, kayaçlar, buzlar, ağaçlar, göletler ve deniz dibi çamurları gibi çok çeşitli alanlarda da kullanılabilir.

Tabii sanayi sektöründe; yapının planları içerisine dahil olmamasına karşın sonradan açılması istenen kapı, pencere, tesisat vb. ihtiyaçların giderilmesi, büyük ölçekli endüstriyel makinelerin zemine sabitlenmesi ve hasar görmüş ihtimali ortaya çıkan yapılardan numune alınmasında kullanılır.

Karot ile beton delme kesme esnasında hangi faktörleri dikkate alıyoruz ?

Karot makinesinin kullanım tekniği, karot uygulanma amacına bağlı olarak değişkenlik gösterse de, karotun kullanıldığı projelerde üstün başarı adına dikkat edilmesi gereken temel faktörler vardır. Bu temel faktörler;

  • Karotta boyutları şekillendiren narinlik çapı.
  • Karot makinesindeki kesme uçlarının doğru tercihi.
  • Karot alınacak bölgenin, taşıyıcı elemanlar ve boyut faktörleri dikkate alınarak tespit edilmesi.
  • Operasyonu gerçekleştirecek olan ekibin gerekli tüm teknik donanıma ve tecrübeye sahip olması.

şeklinde sıralanabilir.

Karot makinesinin kesici potansiyeli yüksek olduğundan dolayı uygulama esnasında beton donatının kesilmemesine özen gösterilmelidir. Aksi takdirde pencere, kapı, balkon vb. açma işlemi yaparken betona hasar verilebilir ve kılcal çatlamaların meydana gelmesine zemin hazırlanabilir. Bu açıdan bakıldığında; karot makinesinin tüm yönleriyle kullanılabilmesinin yalnızca tecrübeli personeller aracılığıyla olacağı net bir şekilde görülür.

Antalya’nın tüm ilçelerinde hizmet veriyor musunuz ?

Kurumsal kimliğimiz, sektörümüzün dinamiklerine tümüyle hakim profesyonel ekibimiz ve yüksek teknoloji ürünü araç gereçlerimiz ile Antalya’nın tüm ilçelerinde standartlarımızı koruyarak hizmet veriyor; Mersin, Muğla, Eskişehir, Kayseri, Konya ve Trabzon başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yapılarınızı ideal haline kavuşturuyoruz.

Antalya karot hizmetinde neden Başarmak Karot ?

Başarmak Karot bünyesinde hizmet veren personelin gerek teknik donanım gerekse de tecrübe yönünden sektörde hizmet veren firmalara kıyasla bir adım önde olduğunu ve bu avantajın, Antalya karot başta olmak üzere Türkiye genelinde sunduğumuz karot ile beton delme kesme işlemlerinde kendini net bir şekilde gösterdiğinin altı çizilmelidir. Firmamız uzman personelinin yanında sektörde uzun süredir faaliyet göstermenin getirdiği tecrübeyi kurumsal kimliği ile harmanlamış ve üst segment projelerinizde ihtiyaçlarınızı karşılar standartları yakalamıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net
0 (312) 622 0341