Sabit ve el tipi, kuru ve sulu kesim, düz ve açılı kesim olmak üzere temel gruplara ayrılan yüksek teknoloji ürünü karot makineleri ve alanında uzun yıllardır faaliyet göstermenin doğal getirisi olarak uzmanlaşan personelimiz ile Başarmak Karot olarak, Antalya karot kapsamında üstün standartlı projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz.

İletişim

İnşaat sektörünü birçok işlemde başvurduğu karot için aranılan profesyonel ve başarılı hizmeti sunan firmamız, Antalya Karot hizmet bölgesi olarak da her türlü ihtiyaca cevap vermektedir. Yapılar üzerinde numune alınması, tesisat bölümlerinin açılması, güçlendirme, şekil verme tarzı her işlem karotun sağladığı avantajlar sayesinde daha başarılı olmaktadır. Başarmak Karot, her geçen gün genişleyen hizmet ağına Antalya ve tüm ilçelerini de ekleyerek işlemlerine devam etmektedir. 

Antalya Beton Delme 

Kapı, pencere, havalandırma, kablo altyapısı gibi alanların açılmasında tercih edilen beton delme işleminde özel karot makineleri yardımıyla temiz ve başarılı işlemler yapılır. Antalya Beton Delme için de en özel makine ve donanımlı ekibimizle işlemlerimize başlamaktayız. İşlemler öncesinde yapının özellikleri dahilinde en doğru ölçüler alınır. İhtiyaç duyulan karot makinesi ucuyla birlikte delme işlemleri gerçekleştirilir. 

Antalya Beton Kesme

Adından anlaşılacağı gibi yapı üzerinde kesme işleminin yapıldığı beton kesme için karot makinelerinin özel sistemlerinden yararlanılır. Eğer kesim işlemlerinde 10 cm ve üzeri bir alan varsa titreme ve kayma yapmayan karot makineleri yardımıyla işlem başarıyla gerçekleştirilir. Antalya Beton Kesme işlemi için donanımlı ve tecrübeli ekibimiz tarafından işlemler yapılmaktadır. Donanımlı bir ekipmana sahip olmak ne derece önemliyse onları kullanmayı bilen tecrübeli ekip de işin başarıyla sonuçlanmasında etki etmektedir. 

Antalya Beton Güçlendirme

Beton yapısı sert olsa darbe, sarsıntılarda kırılgan bir yapıya bürünebilir. Beton güçlendirme işleminde de yapı üzerinde karot makineleri ile işlem yapılabilen her alanda betona ekstra olarak malzeme desteği sağlanır. Yapı temeli, duvar, kiriş ve kolon gibi alanlarda gerekli görülen bölümlerde karotla açılan alanlara demir kablo, demir tel örgüler, çelik çubuklar eklenir. Bu sayede betonun kimi durumlarda kırılgan bir yapıda olması önlenmiş olunur. Antalya Beton Güçlendirme işleminde firmamız tarafından gerekli ekip ve ekipmanlarla hizmet verilmektedir. 

Antalya Asfalt Kesme

Asfaltın kırılması yapının tamamına zarar verme ihtimalini barındırdığından Asfalt Kesme işleminde özel elmas uçlu matkap ile kesim işlemleri yapılır. Bu özel karot makinesi farklı çalışma işlevlerine de sahip olabilir. Kuru ve ıslak bıçaklar, asfaltın durumuna göre tercih edilebilir. Antalya Asfalt Kesme işleminde de karotlu matkap makineleri yardımıyla istenen işlemler sağlanır. 

Antalya Kimyasal Ankraj

Kimyasal ankraj işlemlerinde kullanılan reçine sayesinde yapılarınız güçlendirilir. Eski ve yeni betonun bu maddeyle birlikte yapıya güç kattığını kısaca özetleyebiliriz. Duvara ya da zemine yapılan ankraj işlemleri olarak farklılıkları olabilir. Yapılardan elde edilecek alanlar için karot makineleri yardımcı olur. Basit bir işlem gibi görünse de komplike bir işlem olduğu söylenebilir. Başarmak Karot’un uzman ekibi tarafından yapılan işlemler ile Antalya Kimyasal Ankraj alanında da başarılı sonuçlara ulaşabilirsiniz. 

Antalya Derz Kesim

Yapılarda görülebilecek bir durum da çevre koşulları etmenleri veya genleşmedir. Bunlar yapıya zarar verebilir. Önlenmesi adına derz kesim işlemi uygulanır. Bu sayede zeminlerin çatlaması ve dağılması önlenir. İşlemler sonrasında boşluklar arasına derz dolgusu ile destek verilir. Antalya Derz Kesim işleminde de ekibimiz son derece donanımlı ekipmanlar yardımıyla işlemlerini tamamlamaktadır. 

Antalya Kontrollü Bina Yıkımı

Eski bir yapı, kentsel dönüşüm alanları ya da hasar almış yerler yıkılma kararı alabilir. Yapıların yıkılmasında aşama aşama ilerlenmesi ve donanımlı ekipmanların kullanılması iş güvenliği bakımından önemli görülür. Başarmak Karot da kontrollü bina yıkımı işlemi için üst düzey karot makineleri ve ekibiyle işlemlerini gerçekleştirir. Antalya Kontrollü Bina Yıkımı işlemleriniz için de firmamızın tecrübelerinden faydalanabilirsiniz. Dilerseniz işlemler sonrasında hafriyat hizmetiyle de yapı kalıntılarını taşıttırabilirsiniz. 

Antalya Karot Delme

Yapılarda türlü ihtiyaçlar için gereken karot delme işlemi yumuşak ve sert karot olarak farklı yöntemlerle yapılabilir. Karot makinelerinde birbirinden farklı uçlar kullanılır. İstenen noktaya kadar delme işlemleri yapılabilir. Üstelik sessiz ve titreşimsiz olmasıyla da yapıya zarar vermez. Antalya Karot Delme işlemlerinde de karot makinelerinin çeşitliliğiyle başarılı sonuçlar alınmaktadır. Yapılarınızda düzeltmek istediğiniz alanlar için ya da konut projelerinizde bu işlemi tercih edebilirsiniz.

Antalya Karot Kesme

Havalandırma, tel ve boru gibi alanların olduğu yerlerde karot makineleri ile müdahaleler yapılır. Biten işlemlerden sonra silindir veya kesim uçlu makineler ile birlikte gereken alanlar açılır. Burada önemli olan müdahale edilecek alanda en doğru ölçüyü alabilmektedir. Altta bulunan demir veya altyapıya zarar verilmemesi gerekir. Karot kesme işleminde de firmamız iş güvenliğini önde tutarak yapıya herhangi bir zarar oluşturmayacak işlemler igerçekleştirir. Antalya Karot Kesme işlemlerinizde uzman ekibimizle işlemlerinize hız katabilirsiniz. 

Antalya Halat Kesme

Tel kesme olarak da bilinen halat kesme işleminde yapılardaki temel, kolon, kiriş gibi alanlara müdahale edilir. Beton testerelerinin yeterli gelmediği alanlarda bu yöntem başarılı sonuçlar vermektedir. Beton, çelik ve diğer tüm malzemeler üzerinde de bu yöntem uygulanabilmektedir. Antalya Halat Kesme işlemlerinde de hizmet veren firmamızdan detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. 

Antalya Halatlı Beton Kesme

Halatlı beton kesme işlemi de daha çok büyük yapılar üzerinde tercih edilen bir işlemdir. Kesim işlemi daha zor olacağından burada pratik bir işlem sağlanmış olunur. Köprü, heykel, sütunlar vb. yapılarda halatlı beton kesme ile daha sessiz ve temiz işlemler yapılır. Antalya Halatlı Beton Kesme için firmamızın işlem öncesi ile başlayan başarılı işlemlerinden faydalanabilirsiniz. 

Antalya Kat Eksiltme

Kat eksiltme işlemi kimi yapılarda güvenlik açısından büyük bir gereklilik olabilir. Bazen de yanlış işlemleri çözebilmek adına kolon, zemin tarzı alanların tekrardan  yapılmasına gerek duyulabilir. Karot işlemlerinde kullanılan her türlü makinenin de yer aldığı işlemlerde özellikle elmas bıçaklı makine yardımıyla temiz işlemler yapılmaktadır. Antalya Kat Eksiltme işlemi arayışınızda firmamızın sahip olduğu tecrübeli ekip ve donanımlı ekipman sayesinde çevreye zarar vermeden işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. 

Karot beton delme kesme tekniği hangi alanlarda kullanılır ?

Beton yapıların dayanımı ve deformasyon ihtimalleri gibi mekanik kısmını ilgilendiren özelliklerin tespiti başta olmak üzere birçok alanda kullanılan karot ile beton delme kesme tekniği, kayaçlar, buzlar, ağaçlar, göletler ve deniz dibi çamurları gibi çok çeşitli alanlarda da kullanılabilir.

Tabii sanayi sektöründe; yapının planları içerisine dahil olmamasına karşın sonradan açılması istenen kapı, pencere, tesisat vb. ihtiyaçların giderilmesi, büyük ölçekli endüstriyel makinelerin zemine sabitlenmesi ve hasar görmüş ihtimali ortaya çıkan yapılardan numune alınmasında kullanılır.

Karot ile beton delme kesme esnasında hangi faktörleri dikkate alıyoruz ?

Karot makinesinin kullanım tekniği, karot uygulanma amacına bağlı olarak değişkenlik gösterse de, karotun kullanıldığı projelerde üstün başarı adına dikkat edilmesi gereken temel faktörler vardır. Bu temel faktörler;

  • Karotta boyutları şekillendiren narinlik çapı.
  • Karot makinesindeki kesme uçlarının doğru tercihi.
  • Karot alınacak bölgenin, taşıyıcı elemanlar ve boyut faktörleri dikkate alınarak tespit edilmesi.
  • Operasyonu gerçekleştirecek olan ekibin gerekli tüm teknik donanıma ve tecrübeye sahip olması.

şeklinde sıralanabilir.

Karot makinesinin kesici potansiyeli yüksek olduğundan dolayı uygulama esnasında beton donatının kesilmemesine özen gösterilmelidir. Aksi takdirde pencere, kapı, balkon vb. açma işlemi yaparken betona hasar verilebilir ve kılcal çatlamaların meydana gelmesine zemin hazırlanabilir. Bu açıdan bakıldığında; karot makinesinin tüm yönleriyle kullanılabilmesinin yalnızca tecrübeli personeller aracılığıyla olacağı net bir şekilde görülür.

Antalya’nın tüm ilçelerinde hizmet veriyor musunuz ?

Kurumsal kimliğimiz, sektörümüzün dinamiklerine tümüyle hakim profesyonel ekibimiz ve yüksek teknoloji ürünü araç gereçlerimiz ile Antalya’nın tüm ilçelerinde standartlarımızı koruyarak hizmet veriyor; Mersin, Muğla, Eskişehir, Kayseri, Konya ve Trabzon başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanında yapılarınızı ideal haline kavuşturuyoruz.

Antalya karot hizmetinde neden Başarmak Karot ?

Başarmak Karot bünyesinde hizmet veren personelin gerek teknik donanım gerekse de tecrübe yönünden sektörde hizmet veren firmalara kıyasla bir adım önde olduğunu ve bu avantajın, Antalya karot başta olmak üzere Türkiye genelinde sunduğumuz karot ile beton delme kesme işlemlerinde kendini net bir şekilde gösterdiğinin altı çizilmelidir. Firmamız uzman personelinin yanında sektörde uzun süredir faaliyet göstermenin getirdiği tecrübeyi kurumsal kimliği ile harmanlamış ve üst segment projelerinizde ihtiyaçlarınızı karşılar standartları yakalamıştır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net
0 (312) 622 0341