21. yy.’ın getirdiği yüksek teknoloji ürünü karot makineleri kullanılarak üretilen yüksek segment projelerin yer aldığı Kayseri karot hizmetimiz ile yapılarınızın beton delme ve kesme işlemlerinin tümüne talip olmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

İletişim

İşlem yapılan zeminde herhangi bir şekilde pürüze neden olmayan, yapıda darbesiz işlem yapan ve projelerde hız faktörü ile ön plana çıkan karot ile beton delme kesme hizmetinin kullanıldığı alanlar;

  • Hasar görmüş beton yapılardaki hasar oranının tespit edilmesi amacıyla numune alınması gereken durumlar.
  • Beton yapıların mekanik özellikleriyle ilgili segmentlerin tespit edilmesi ihtiyacının doğduğu durumlar.
  • Yapının planında olmamasına karşın ihtiyaç doğması nedeniyle açılması gereken kapı, pencere ve balkon için yapıda değişiklik yapılması gereken durumlar.
  • Çeşitli nedenlerden ötürü yapıdan büyük kütleli betonların kesilmesi gerektiği durumlar.
  • Elektrik, doğalgaz ya da su tesisatı için alan açılması gereken durumlar.
  • Endüstriyel büyük ölçekli makinelerin zemine sabitlenmesi gereken durumlar.

olarak sıralanabilir.

Görüldüğü üzere karot tekniğinin kullanım alanları hayli geniş olmakla birlikte projelerin yürütülmesi esnasında da birçok önemli avantaj sunar. Tabii tekniğin tam anlamıyla verimli uygulanabilmesi adına operasyonu gerçekleştirebilecek ekiplerin tecrübesi ve uzmanlık düzeyleri kritik bir parametredir.

Başarmak Karot bünyesinde yer alan operasyonel personelin tümü karot tekniğinin tüm yetkinliklerine barındırmakla birlikte uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermenin getirdiği tecrübe ile olası sorunların önüne geçmek adına gerekli tüm önlemleri alarak üst segment projeler üretme konusunda avantajlı bir yapıya bürünür.

Başta Kayseri karot olmak üzere Türkiye’nin birçok iline hizmet götüren firmamız, genişleyen ürün yelpazesi ve üst düzey kalite standartları ile yapılarınıza dair ihtiyaçlarınızın tümünü karşılar, ürettiği çözümler ile yapılarınızı yeniden dizayn etmenize yardımcı olur.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41