21. yy.’ın getirdiği yüksek teknoloji ürünü karot makineleri kullanılarak üretilen yüksek segment projelerin yer aldığı Kayseri karot hizmetimiz ile yapılarınızın beton delme ve kesme işlemlerinin tümüne talip olmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

İletişim

Kayseri Karot Firmaları

Karot işlemleri birbirinden farklı makinelere ihtiyaç duyan uygulamaları ifade eder. Her işlem aynı makineyle yapılmaz. Üstelik uygulamaların yapımı da iş güvenliği açısından yüksek risk barındırabilir. Karot firmaları bu anlamda iş güvenliği önlemlerine daha fazla dikkat etmektedir. Kayseri Karot Firmaları tercihi için Başarmak Karot, tüm işlemlerde gerekli olan teçhizata ve donanımlı ekibe sahiptir. İşlemlerin başından sonlandırılması aşamasına kadar her adımda titiz, profesyonel bir çalışma ortaya konmaktadır. 

Kayseri Karot Fiyatları

Yapı alanlarında tadilat, düzenleme, altyapı veya bölümler için yer açılması gerçekleştirilebilir. Kapı ve pencere alanlarının açılması ile bir oda bölümünden duvarın yok edilmesi benzer işlemler gibi dursa da farklı makinelere ve iş gücüne gerek duyulabilir. Buna benzer farklılıklarla karot fiyatları da değişiklik gösterir. Kayseri Karot Fiyatları için öncelikle firmamızla irtibata geçebilir, yapılması gereken işlemlerle birlikte bir fiyat bilgilendirmesi alabilirsiniz. 

Kayseri Beton Delme

Beton delme işlemi yapı alanlarında birçok bölgede tercih edilebilir. Asansör, kapı, pencere veya merdiven boşluğu gibi alanların açılması işlemi için sadece belirlenen bölgeye titreşim ve darbe gücünü veren makinelerle işlemler gerçekleştirilir. Kayseri Beton Delme işlemlerinde de ekiplerimiz işlem bölgesini belirlerken, işlemi gerçekleştirirken üst düzey teçhizatlardan yardım almaktadır. 

Kayseri Beton Kesme

Bir alan içerisinde beton kesme işlemi pencere, kapı alanlarının açılması, havalandırma boşlukları ve bunun gibi alanlara yönelik kullanılabilir. Yatay ve dikey yüzeylerde de aynı verimle tercih edilebilmektedir. Kesim derinliği makinelerde ayarlanabilir bir özelliktir. Makinelerin sabitlenmesi sayesinde belirlenen kesim düzleminden sapma yapmaz. Kayseri Beton Kesme işlemlerinde de firmamız tarafından sağlanan tüm işlemler üst düzey titizliğe ve profesyonelliğe sahiptir. 

Kayseri Asfalt Kesme

Asfalt kesme işlemi beton, mermer veya granit tarzı yüzeyleri kesmekten daha farklıdır. Matkap makineleri ile direkt olarak asfalt zemine müdahale edilmez. Özel elmas uçlu kesme bıçağına sahip olan makineler ile kesim işlemi yapılır. Bunda da ıslak ve kuru asfalt kesimine göre farklılıklar mevcut olabilir. Islak asfalt kesiminde makine aynı esnada soğutma işlemini ed yapabilir. Kayseri Asfalt Kesme uygulamalarımızda da tüm ilçelerde gerekli olan teçhizatlarla hizmeti vermekteyiz.

Kayseri Duvar Kırma

Yapılar içerisinde kimi zaman dekor amaçlı olarak duvar kırma işlemlerine gerek duyulabilir. Genişletmek dışında onarma anlamında da bu işleme başvurulabilir. Kırma işleminde özel karot makineler ile işlemler yapılır. Firmamızda Kayseri Duvar Kırma işlemleri için elektrikli ve hidrolik kesim makinelerinden yardım alınır. Ölçüleri dahilinde istenen alan yapıya kazandırılmış olunur. 

Kayseri Kimyasal Ankraj

Bir yapı üzerinde çeşitli bölgelerde sağlamlık veya esneklik sağlamak adına kimyasal ankraj işlemi tercih edilebilir. Örnek vermek gerekir raylı sistemler, tavanlar, korkuluklar veya spor salonlarında bu işlemle birlikte yapı malzemesine sağlam ve esnek yapı kazandırılır. Bu işlemde betonarme yapıya yeni yapı elemanları kazandırılmış olunur. Kayseri Kimyasal Ankraj işlemlerinde de levha ve korkulukların sabitlenmesi, aydınlatma sistemlerinde yüzeye sabitlenmesi, reklam panoları veya sinema koltuklarının sabitlenmesi gibi birçok işlem için bu işlemimizden faydalanabilirsiniz. 

Kayseri Halatlı Beton Kesimi

Büyük betonarme yapılarda kesim işlemleri için halatlı beton kesme işleminden yararlanılır. Bir diğer adıya tel kesme olan bu işlemde elmas kaplı tel makinesi kullanılır. Heykel, köprü gibi büyük alanlarda bu makine yardımıyla kesme işlemi sağlanır. Makara sistemi sayesinde çok fazla güç gerektirmeden işlemler tamamlanır. Kayseri Halatlı Beton Kesimi işlemlerinde de sütun, temel, kiriş, kolon gib yapılar alanlarında gerek duyulan uygulamalar yapılmaktadır. 

Kayseri Derz Kesimi

Yüzeylerde meydana gelebilen çatlaklar görünüm ve sağlamlık açısından olumsuzluk yaratır. Bunun önüne geçebilmek için ise yüzeylerde belirli aralıklarla kesim işlemi uygulanır. Derz kesimi ile birlikte açılan boşluklar derz dolgusu ile doldurulur. Bu sayede oluşabilecek çatlakların çok fazla yayılması da engellenir. Firmamız tarafından uygulanan Kayseri Derz Kesimi hakkında detaylı bilgiyi alabilirsiniz. 

Kayseri Beton Güçlendirme

Betonarme yapılar sert olsa da titreşim gibi durumlarda bu sert formlarını koruyamayabilirler. Bunun yapılar için tehlikeli olduğu da bilinen bir gerçektir. Birçok yapıda betonarme malzeme tercihi yapılmaktadır. Herhangi bir sarsıntı, darbe durumunda olumsuz durumların yaşanmaması adına beton güçlendirme işlemi uygulanır. Betonarme yapıya yeni yapı malzemesi içerisinde çelik tel örgü, çubuk veya kablolar katılır. Bu sayede de titreşim gibi durumlarda kırılgan yapının önüne geçilir. Kayseri Beton Güçlendirme işlemini de yapılarınızı güçlendirmek adına firmamızdan talep edebilirsiniz. 

Kayseri Bina Yıkımı

Kimi yapılar kentsel dönüşüme tabi tutulabilir ya da yaşının fazla olması sebebiyle yıkılıp yeni bir yapıda geri dönüşümü sağlanabilir. Bunları gerçekleştirebilmek adına bina yıkımı işlemlerine başvurulur. Firmamız her kentte olduğu gibi Kayseri Bina Yıkımı işlemlerinde de çevre yapılarına zarar gelmeden özel planlamasını yaparak adım adım uygulamalarını gerçekleştirir. 

Kayseri Kat Eksiltme

Yapıdan çıkarılmasını istediğiniz alanlar ve katlar, kat eksiltme yöntemi sayesinde başarıya ulaşabilir. Kapı, pencere, havalandırma, merdiven gibi alanlarda bu uygulamalar içerisinde olabileceği için birbirinden farklı karot makinelerini süreçte kullanmaktayız. Karot Kat Eksiltme işlemlerini gerçekleştiren firmamız bu süreçlerde iş güvenliği ve yapı güvenliği önde tutarak başarılı uygulamaları hayata geçirmektedir. 

Kayseri Hafriyat

Karot işlemleri içerisinde beton numune alma, delme, kesme ve yıkım gibi tüm süreçlerden sonra oluşan yapı yığınları, hafriyat çalışmaları ile yapı alanından uzaklaştırılabilir. Başarmak Karot, Kayseri Hafriyat çalışması ile de gerek duyduğunuz işlemlerden sonra oluşan beton yığınlarını iş makineleri ve taşıma araçları ile temizlemektedir. 

İşlem yapılan zeminde herhangi bir şekilde pürüze neden olmayan, yapıda darbesiz işlem yapan ve projelerde hız faktörü ile ön plana çıkan karot ile beton delme kesme hizmetinin kullanıldığı alanlar;

  • Hasar görmüş beton yapılardaki hasar oranının tespit edilmesi amacıyla numune alınması gereken durumlar.
  • Beton yapıların mekanik özellikleriyle ilgili segmentlerin tespit edilmesi ihtiyacının doğduğu durumlar.
  • Yapının planında olmamasına karşın ihtiyaç doğması nedeniyle açılması gereken kapı, pencere ve balkon için yapıda değişiklik yapılması gereken durumlar.
  • Çeşitli nedenlerden ötürü yapıdan büyük kütleli betonların kesilmesi gerektiği durumlar.
  • Elektrik, doğalgaz ya da su tesisatı için alan açılması gereken durumlar.
  • Endüstriyel büyük ölçekli makinelerin zemine sabitlenmesi gereken durumlar.

olarak sıralanabilir.

Görüldüğü üzere karot tekniğinin kullanım alanları hayli geniş olmakla birlikte projelerin yürütülmesi esnasında da birçok önemli avantaj sunar. Tabii tekniğin tam anlamıyla verimli uygulanabilmesi adına operasyonu gerçekleştirebilecek ekiplerin tecrübesi ve uzmanlık düzeyleri kritik bir parametredir.

Başarmak Karot bünyesinde yer alan operasyonel personelin tümü karot tekniğinin tüm yetkinliklerine barındırmakla birlikte uzun yıllardır sektörde faaliyet göstermenin getirdiği tecrübe ile olası sorunların önüne geçmek adına gerekli tüm önlemleri alarak üst segment projeler üretme konusunda avantajlı bir yapıya bürünür.

Başta Kayseri karot olmak üzere Türkiye’nin birçok iline hizmet götüren firmamız, genişleyen ürün yelpazesi ve üst düzey kalite standartları ile yapılarınıza dair ihtiyaçlarınızın tümünü karşılar, ürettiği çözümler ile yapılarınızı yeniden dizayn etmenize yardımcı olur.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41