Üstün kalite standartlarımız, operasyonal yetkinlikleri ile üst segment projeler üreten alanında uzman ekibimiz ve çağın gerekliliklerini yakından takip ederek geliştirdiğimiz müşteri memnuniyeti – kalite – fiyat eksenli bakış açımız ile Trabzon karot hizmeti kapsamındaki ihtiyaçlarınıza 360° yanıt vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İletişim

Delme derinliğinin talebe bağlı olarak değiştiği, delme çapının ise 10 mm – 5000 mm skalasınde değişim gösterdiği karot ile beton delme kesme tekniğininin en önemli avantajları; hızlı, temiz ve işlem esnasında ya da sonrasında betonarme yapıda çatlak oluşumuna sebebiyet vermemesi olarak sıralanabilir.

Beton Delme Kesme İşlemi

Karot gövdesi, ucu ve tablası olmak üzere üç kısıma ayrılan yüksek teknoloji ürünü karot makinelerini kullanarak Trabzon karot hizmeti kapsamında çözüm ürettiğimiz temel durumlar;

  • Beton yapıların mekanik özelliklerinin saptanması amacıyla numune alınması.
  • Binalarda genellikle tesisat geçişleri amacıyla kullanılan şaft boşluğu açılması.
  • Yapının mimarisinde olmamasına karşın sonradan ortaya çıkan ihtiyaçlara bağlı olarak kapı, pencere ve balkon alanlarının oluşturulması.
  • Elektrik, su ve doğalgaz tesisatları için yapının organize edilmesi.
  • Büyük ölçekli makinelerin zemine sabitlenmesi.

olarak ifade edilebilir.

Gelişen organizasyon yapımıza bağlı olarak Türkiye’nin birçok ilinde üst segment projelerde yer almaya başlayan hizmet ağımız ile yalnızca Trabzon beton delme kesme hizmeti değil Mersin, Muğla, Ankara, Antalya ve İstanbul’da da yapılarınızın ideal haline kavuşması için efektif çözümler üretiyoruz.

Trabzon’un Tüm İlçelerinde Hizmet Veriyor Musunuz ?

Evet, Başarmak Karot olarak geniş hizmet yelpazemiz içerisinde Trabzon’un tüm ilçeleri yer alıyor ve üstün hizmet standartlarımızı  Türkiye’nin birçok farklı noktasında sürdürebilmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41