Üstün kalite standartlarımız, operasyonal yetkinlikleri ile üst segment projeler üreten alanında uzman ekibimiz ve çağın gerekliliklerini yakından takip ederek geliştirdiğimiz müşteri memnuniyeti – kalite – fiyat eksenli bakış açımız ile Trabzon karot hizmeti kapsamındaki ihtiyaçlarınıza 360° yanıt vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

İletişim

Delme derinliğinin talebe bağlı olarak değiştiği, delme çapının ise 10 mm – 5000 mm skalasınde değişim gösterdiği karot ile beton delme kesme tekniğininin en önemli avantajları; hızlı, temiz ve işlem esnasında ya da sonrasında betonarme yapıda çatlak oluşumuna sebebiyet vermemesi olarak sıralanabilir.

Beton Delme Kesme İşlemi

Karot gövdesi, ucu ve tablası olmak üzere üç kısıma ayrılan yüksek teknoloji ürünü karot makinelerini kullanarak Trabzon karot hizmeti kapsamında çözüm ürettiğimiz temel durumlar;

  • Beton yapıların mekanik özelliklerinin saptanması amacıyla numune alınması.
  • Binalarda genellikle tesisat geçişleri amacıyla kullanılan şaft boşluğu açılması.
  • Yapının mimarisinde olmamasına karşın sonradan ortaya çıkan ihtiyaçlara bağlı olarak kapı, pencere ve balkon alanlarının oluşturulması.
  • Elektrik, su ve doğalgaz tesisatları için yapının organize edilmesi.
  • Büyük ölçekli makinelerin zemine sabitlenmesi.

olarak ifade edilebilir.

Gelişen organizasyon yapımıza bağlı olarak Türkiye’nin birçok ilinde üst segment projelerde yer almaya başlayan hizmet ağımız ile yalnızca Trabzon beton delme kesme hizmeti değil Mersin, Muğla, Ankara, Antalya ve İstanbul’da da yapılarınızın ideal haline kavuşması için efektif çözümler üretiyoruz.

Trabzon Karotçu

Yapı alanında en fazla duyduğumuz karot işlemi, betonların delinmesi, kesilmesi işlemini içerir. Uygulanacağı alan doğrultusunda buralardaki kesilecek ölçüler veya kesim şekli değişebilir. Tüm bunlara uygun elektrikli ve hidrolik özellikli makinalar mevcuttur. Başarmak Karot, ülkenin birçok noktasına bu hizmeti en donanımlı ekibi ve ekipmanlarıyla birlikte sağlamaktadır. Trabzon Karot olarak arayışlarınızda da size birçok uygulamada hizmetler sunulmaktadır. 

Trabzon Beton Delme

Beton delme işlemlerinde sahip olunan özel elektrik ve hidrolikli makinaların yardımıyla işlemler yapılır. Buradaki işlemlerin kalitesi belirleyen en önemli unsur ise delme makinalarının matkap uçlarıdır. Firmamız da bu anlamda ekipmanlarını en donanımlı olacak şekilde genişletmektedir. İşlemlerde betonarmeye herhangi bir zarar vermeden belirlenen ölçüler dahilinde delme işlemleri yapılır. Bu işlemi betonarme üzerinde kapı ve pencere için alan açarak, elektrik altyapılarında kabloların döşenmesi işlemlerinde görebilmekteyiz. 

Trabzon Beton Kesme

Beton kesme işlemlerinde 10 cm veya daha üzeri bir ölçüde işlemler yapılabilir. Bu işlemdeki başarıyı belirleyen de hem donanımlı ekip hem de yüksek teknolojik makinalardır. Ekibimiz işleme başlamadan önce betonarme üzerinde kesilecek alanı tüm detaylarıyla belirler. Kesme işleminde alan dışının veya demirli yapıların zarar görmemesi sağlanır. Kesilecek alanın haritası ile birlikte arka planda yer alan kolon, demir gibi yapılar belirlenir. Buna göre ölçüm yapılır. Tebeşir ve ip gibi materyallerle kesilecek alan belirgin şekilde çizilir. Kesme makinaları da bu çizimler üzerinden işlemi gerçekleştirir. Trabzon Beton Kesme uygulamasında da tüm işlemler firmamız tarafından titizlikle yerine getirilir. 

Trabzon Karot Delme

Karot delme işleminde de daha sessiz ve darbesiz işlemlerin sağlanması için yumuşak ve sert karot uygulamaları tercih edilebilir. Makinalarda farklı delme uçları bulunur. Alan ve derinlik özelliklerine göre burada seçeneklerden yararlanılır. Trabzon Karot Delme ihtiyacınız için firmamız tarafından en donanımlı ekipmanlarla işlemler gerçekleştirilir. Bu işlemlerde uzman ekibimiz betonarmelerin delinmesinde, tesisat işlemlerinde çok daha profesyonel işlemleri yaparak, zaman tasarrufu elde etmenizi de sağlar. 

Trabzon Beton Kesme Delme

Beton kesme delme işlemlerinde sahip olunan makinaların fonksiyonları işlemleri başarıya götüren bir unsurdur. Firmamız bu sürecini iş güvenliğini dikkate alarak en donanımlı ekip ve ekipmanlarıyla gerçekleştirir. Trabzon beton kesme delme işlemleri için de makinaların kullanımında en yetkin olan ve iş güvenliği konusunda donanımlı olan ekip arkadaşlarımızla işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Geçmiş yöntemlere göre daha etkili olan beton kesme delme işlemi aynı zamanda daha az maliyet de çıkarmaktadır.  

Trabzon Beton Kesim Makinası 

Firmamız tarafından tercih edilen her beton kesim makinası çok fonksiyonludur. İşlemler sırasında betonarme üzerinde kayma yapmaz, belirlenen kesim alanı dışına çıkmaz. Titreşim önleyici sistemi sayesinde elde tutuşu da oldukça kolaydır. Uzun süre kullanıma da uygundurlar. Trabzon beton kesim makinası işlemimizle birlikte klima, pencere, asansör tarzı büyük alanlarda betonarmeye profesyonel müdahaleler yapılabilir. 

Trabzon Beton Duvar Kesici

Beton duvar kesici işlemine yapıyı güçlendirmek adına da başvurulabilir. Kesim işlemi sonrasında kolon gibi yapı malzemeleriyle destek sağlanabilir. Aynı şekilde yangın veya toprak kayması gibi afetlere karşı da bu işlemle ekstra bir destek malzemesi eklenebilir. Trabzon Beton Duvar Kesici işlemini bunlar dışında dekoratif alanlar yaratmak adına da tercih edebilirsiniz. 

Trabzon Beton Kırma 

Beton kırma işlemi yapılarda çok farklı amaçlar için tercih edilebilir. Dekoratif işlemleriniz dışında yapıdaki bir yüksekliği almak için, tesisat vb. işlemler için buna başvurulabilir. Alınan ölçüler sonrasında ekipler en donanımlı ekipmanlarla işlemlerine başlar. Çevreye zarar vermeden ve sessiz bir şekilde tamamlanır. Trabzon Beton Kırma işlemlerinde de hangi amaçla olursa olsun firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Trabzon Beton Güçlendirme

Beton, sert bir yapıda olsa da rüzgar veya titreşim gibi unsurlar karşısında güçsüzdür. Beton güçlendirme işleminde de bu alanların sağlamlaştırılması sağlanır. Yapı alanlarında betonarmelerin daha güçlü olması adına çelik çubuklar, demir tel örgü ve demir kablo gibi unsurlar betonlara eklenir. Bunu sağlayacak olan işlem de beton güçlendirmedir. Trabzon Beton Güçlendirme işleminde yapılarınızı güçlendirmek adına ekibimizden bir analiz talep edebilir ve en doğru işlemlerle işe başlayabilirsiniz. 

Trabzon Asfalt Kesme

Kesim işlemlerinde betonarme yapıdan daha farklı olan asfaltlar için özel makinalara ihtiyaç duyulur. Asfalt Kesme işlemlerinde elmas bıçak olarak bilinen sert uçlu makinalar kullanılır. Ancak kuru ve ıslak asfaltlar için kullanılan makinalar farklı olabilir. Islak asfaltlar için makina uçları soğuma ve su ihtiyacını karşılayacak şekilde işlemini gerçekleştirir. Böylelikle asfalt üzerinde dağılma meydana gelmez. Trabzon Asfalt Kesme işlemlerinde de bu hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

Trabzon Karot Firmaları

Karot işlemlerine dair ihtiyacınız olabilecek işlemler farklı olabilir. Tüm bu işlemler arasında aslında çok basit gibi gözükenler olsa da her biri titiz bir şekilde ölçümleri yapıldıktan sonra hayata geçirilir. Tüm yapıyı etkileyecek işlemlerdir. Karot testi ile yapılarınızın depreme dayanıklılığını da belirleyebilirsiniz. Hizmet alanı çok geniştir. Belirtilen tüm karot işlemleri Başarmak Karot tarafından en donanımlı ekipmanlarla yapılır. En yetkin ve donanımlı ekip arkadaşlarımız, gerekli olan iş güvenliği önlemlerini aldıktan sonra işlemlerine başlar. Trabzon Karot Firmaları arayışınızda da geniş hizmet ağımızla tüm ilçelere hizmet sunmaktayız. 

Trabzon Karot Fiyatları

Yapı alanlarında birçok işlem için tercih edilen karot uygulamalarında tek bir seçenek yoktur. Her işleme özel makinalar da bulunabilir. Başarmak Karot, tüm işlemler için en donanımlı ekibe ve ekipmanlara sahiptir. Türkiye’nin birçok kentine ve ilçesine de bu avantajlarıyla hizmetini sürdürmektedir. Sektördeki tecrübesini her geçen başarılı işleriyle de büyütüyor. Karot fiyatları açısından da her işleme özgü bir belirleme unsuru bulunur. Trabzon Karot Fiyatları için de tercih edeceğiniz işlem veya işlemler doğrultusunda bir aralık belirlenir. Ancak bu tamamen yapı alanınıza bağlı olarak değişmektedir. En doğru ve detaylı bilgiyi almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. 

Trabzon’un Tüm İlçelerinde Hizmet Veriyor Musunuz ?

Evet, Başarmak Karot olarak geniş hizmet yelpazemiz içerisinde Trabzon’un tüm ilçeleri yer alıyor ve üstün hizmet standartlarımızı  Türkiye’nin birçok farklı noktasında sürdürebilmenin mutluluk ve gururunu yaşıyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41