Demir donatılı ve demir donatısız zeminlerde, betonun mukavemetine ve yapısına bağlı olarak tercih edilen karot uçlarıyla gerçekleştirdiğimiz karot ile beton delme ve kesme işleminde, üstün teknoloji ile donatılan ekibimiz ve hizmet standartlarımız ile ön plana çıkıyoruz.

İletişim

Filiz Ekimi

Filiz ekimi, temelinde kimyasal ürünler ve bu kimyasallara yardımcı malzemeler kullanılarak hazırlanan karışımların kullanıldığı yapı güçlendirme işlemidir.

Hidrolik Tel Kesme

Gelişen teknolojinin getirdiği imkanlardan biri olan hidrolik tel kesme, darbe ve pürüzden uzak bir işlem sunarak büyük kütleli kesimlere izin veren bir tekniktir.

Poliüretan Enjeksiyon

Beton yapıların temelinde toplanan yağış sularının zararlı etkisini ortadan kaldıran poliüretan enjeksiyon, hassas bir yapı işi olup, deneyim kavramıyla öne çıkar.

Başarmak Karot bünyesindeki temel faaliyet alanlarından olan karot ile beton delme ve kesme işleminde, tecrübeli elemanlarımız ve son teknoloji karot makinelerimiz ile Muğla karot hizmeti kapsamında ön plana çıkıyor, üstün hizmet standartlarımızı Türkiye’nin genelinde uygulayabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz !

Muğla Karot Hizmeti Hangi İhtiyaçlara Çözüm Buluyor ?

İş güvenliği ve işin kapsamı açılarından bakıldığında ağır, tehlikeli işler sınıfına dahil edilen karot ile beton delme ve kesme işleminin çoğunlukla kullanıldığı alanlar şu şekilde listelenebilir;

  • Yapılarda plan dahilinde olan ya da olmayan pencere, kapı gibi açımlarda ve tesisat planların uygulanması için gerekli kesme işlemlerinde.
  • Ağır sanayide kullanılan makinelerin zemine sabitlenmesinde ve mermer ya da kaya gibi sert cisimlerin delinmesinde.
  • Çeşitli noktaları hasar görmüş yapılardan gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına numune alınmasında.

Görüldüğü üzere karot ile beton delme ve kesme tekniği yaşamın birçok alanında aktif olarak kullanılmakta ve hiç şüphesiz yapıların insan hayatındaki yeri ve gelişen teknoloji ile birlikte kullanım alanı da sürekli bir genişleme göstermektedir. Temel itibariyle bakıldığında; sessiz, darbesiz, pürüzsüz ve hızlı bir teknik olan karot, alanında uzman eller tarafından uygulandığında kısa süre içerisinde yüksek performanslı sonuçlar vererek proje başarısını üst düzeye taşır. Dolayısıyla proje başarısını doğrudan etkileyeceğinden ötürü burada altı çizilmesi gereken nokta ‘uzman eller’ kavramıdır.

Başarmak Karot bünyesinde yer alan personelin tümü gerekli teknik niteliklere sahip uzman eller olması dolayısıyla yer aldığımız projelerde gerek zaman gerekse de verim açısından ön plana çıkıyor, zaman ve verim kavramlarını temel alarak yürüttüğümüz Muğla karot hizmetinde, üst segment projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz.

Başarmak Karot, sunduğu üstün hizmet standartları ile Mersin Karot firmaları içerisinde ön plana çıkar.

  0 (312) 622 03 41

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net