Demir donatılı ve demir donatısız zeminlerde, betonun mukavemetine ve yapısına bağlı olarak tercih edilen karot uçlarıyla gerçekleştirdiğimiz karot ile beton delme ve kesme işleminde, üstün teknoloji ile donatılan ekibimiz ve hizmet standartlarımız ile ön plana çıkıyoruz.

İletişim

Filiz Ekimi

Filiz ekimi, temelinde kimyasal ürünler ve bu kimyasallara yardımcı malzemeler kullanılarak hazırlanan karışımların kullanıldığı yapı güçlendirme işlemidir.

Hidrolik Tel Kesme

Gelişen teknolojinin getirdiği imkanlardan biri olan hidrolik tel kesme, darbe ve pürüzden uzak bir işlem sunarak büyük kütleli kesimlere izin veren bir tekniktir.

Poliüretan Enjeksiyon

Beton yapıların temelinde toplanan yağış sularının zararlı etkisini ortadan kaldıran poliüretan enjeksiyon, hassas bir yapı işi olup, deneyim kavramıyla öne çıkar.

Başarmak Karot bünyesindeki temel faaliyet alanlarından olan karot ile beton delme ve kesme işleminde, tecrübeli elemanlarımız ve son teknoloji karot makinelerimiz ile Muğla karot hizmeti kapsamında ön plana çıkıyor, üstün hizmet standartlarımızı Türkiye’nin genelinde uygulayabilmenin mutluluğunu yaşıyoruz !

Muğla Karot Hizmeti Hangi İhtiyaçlara Çözüm Buluyor ?

İş güvenliği ve işin kapsamı açılarından bakıldığında ağır, tehlikeli işler sınıfına dahil edilen karot ile beton delme ve kesme işleminin çoğunlukla kullanıldığı alanlar şu şekilde listelenebilir;

  • Yapılarda plan dahilinde olan ya da olmayan pencere, kapı gibi açımlarda ve tesisat planların uygulanması için gerekli kesme işlemlerinde.
  • Ağır sanayide kullanılan makinelerin zemine sabitlenmesinde ve mermer ya da kaya gibi sert cisimlerin delinmesinde.
  • Çeşitli noktaları hasar görmüş yapılardan gerekli kontrollerin sağlanabilmesi adına numune alınmasında.

Görüldüğü üzere karot ile beton delme ve kesme tekniği yaşamın birçok alanında aktif olarak kullanılmakta ve hiç şüphesiz yapıların insan hayatındaki yeri ve gelişen teknoloji ile birlikte kullanım alanı da sürekli bir genişleme göstermektedir. Temel itibariyle bakıldığında; sessiz, darbesiz, pürüzsüz ve hızlı bir teknik olan karot, alanında uzman eller tarafından uygulandığında kısa süre içerisinde yüksek performanslı sonuçlar vererek proje başarısını üst düzeye taşır. Dolayısıyla proje başarısını doğrudan etkileyeceğinden ötürü burada altı çizilmesi gereken nokta ‘uzman eller’ kavramıdır.

Başarmak Karot bünyesinde yer alan personelin tümü gerekli teknik niteliklere sahip uzman eller olması dolayısıyla yer aldığımız projelerde gerek zaman gerekse de verim açısından ön plana çıkıyor, zaman ve verim kavramlarını temel alarak yürüttüğümüz Muğla karot hizmetinde, üst segment projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz.

Muğla Karotçu

Yapılarınız için farklı hizmetler altında tercih edebileceğiniz karot işlemleriniz için Başarmak Karot, birçok bölgede olduğu gibi Ege Bölgesi’nde de hizmetlerini gerçekleştirmektedir. Muğla Karot işlemleri için aradığınız teknik donanımlı ve tecrübeli ekibe sahip olan firmamız iş başlangıcından bitimine kadar her adımda iş güvenliği ön planda işlemlerini başarıyla gerçekleştirir. Sektörde 20 yılı aşan tecrübesiyle en çok tercih edilen karotçu olmuştur. Beton kırma, beton kesme, beton delme, asfalt kesme, hidrolik beton kesme, bina yıkımı, kimyasal ankraj, bina güçlendirme, kat eksiltme, derz kesme, duvar kırma, tel kesme ve halatlı beton kesme gibi alanlarda hizmetler sunar. 

Muğla Karot Fiyatları

Karot işlemleri altında hizmet alabileceğiniz birçok uygulama bulunur. Her işlem de kendine ait teknik ekipmana ihtiyaç duyabilir. Bu doğrultuda Başarmak Karot olarak her işleme uygun bir teknik teçhizat ve donanımlı ekibimiz bulunmaktadır. İşlemler öncesinde doğru ölçülerin alınması ve sonrasında iş güvenliğinin ön planda tutulduğu işlemler hayata geçirilir. Belirtilen süre içerisinde yapılarınızda işlemler tamamlanmış olur. Muğla Karot işlemleriniz için de Başarmak Karot size en uygun Muğla karot fiyatları ile hizmet sunmaktadır. İşlemlerimiz hakkında bilgi almak için bizlerle irtibata geçebilirsiniz. 

Muğla Beton Kırma

Yapıdan alınmak, koparılmak istenen alanı beton kırma yöntemiyle sağlayabilirsiniz. Bu işlem için de özel karot makinaları yardımıyla işlem sağlanır. İlk olarak beton delinerek çürüme olarak bilinen işlem sağlanır. Bununla birlikte belirlenen alan yapıdan alınmış olunur. Muğla Karot işlemleri kapsamında bina yıkımı, yüksek ölçüdeki parapetlerde bu uygulamayı görebilirsiniz. 

Muğla Beton Kesme

Yapıların tamamlanması sonrasında küçük bölmeler daha sonra beton kesme işlemi sonrasında oluşturulur. Muğla Beton Kesme işlemlerinde gereken doğru tespitin sağlanması ve en donanımlı ekipmanlar Başarmak Karot tarafından sunulur. Tecrübeli ekibimiz, yapıya ve yapı çevresine herhangi bir zarar vermeden işlemlerini gerçekleştirmektedir. 

Muğla Asfalt Kesim

Asfalt kesim işlemlerinde gereken özel elmas uçlu testere yardımıyla işlemler yapılır. En doğru ölçümler teknik ve donanımlı ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Asfalt tabakasının incelenmesi ve kesilecek alanın belirlenmesi sonrasında asfalt kesme işlemine başlanır. Muğla Asfalt Kesim işlemlerinde de en donanımlı ekipmanlarımızla çok başarılı sonuçları elde etmekteyiz. 

Muğla Hidrolik Beton Kesme

Yapılarınızda duvar kalınlığının fazla olması ve diğer ekipmanların müdahale edemeyeceği gibi olmasından dolayı hidrolik beton kesme tekniği kullanılır. Bu işlemle fazlalıklar yapından alınmış olunur. Karot işlemlerinde başka kesici aletler de olsa da bu yöntem onların kullanılamayacağı alanlarda tercih edilir. İstenen kesim şekline göre bir işlem uygulanabilir. 

Muğla Beton Delme

Beton delme işlemlerinde firmamız tarafından en profesyonel seçenekler vardır. Darbelerin oluşturacağı olumsuzlukları önlemek adına donanımlı matkap uçları ve gerekli olan teçhizatlar bu işlemlerde kullanılır. Karot testleri için de bu yöntem tercih edilmektedir. Kapı, pencere, havalandırma, baca gibi alanların oluşturulmasında da görülür. Muğla Beton Delme işlemleri demir ya da demirsiz tüm betonarmelerde en doğru ölçümler sonucunda gerçekleştirilir. 

Muğla Bina Yıkımı

Risk altında olan yapılar ya da kentsel dönüşüme tabi tutulan bölgelerdeki yapılar için ihtiyaç duyulan bina yıkımı işlemlerinde de çevreye zarar vermeden en profesyonel ve sağlıklı işlemler firmamız tarafından gerçekleştirilir. Muğla Bina Yıkımı işlemlerinde de işlemler belirlenen süre içerisinde tamamlanmaktadır. İşlemler sonrasında oluşan hafriyat temizliği için de hizmet sunulmaktadır.

Filiz Ekimi

Filiz ekimi yapıya başka yapı elemanlarının eklenmesine ihtiyaç duyulan noktada kullanılır. Eski yapıların güçlendirilmesi noktasında bu yöntemden yararlanılır. Açılan deliklerde yapı elemanlarının monte edilmesi sonrasında reçine ile birlikte doldurma yapılır. Bu sayede de boşluklar hava ve su geçirmeyecek kadar sağlam olarak yapıya güç katmaktadır. Muğla Filiz Ekimi, bir diğer adıyla da kimyasal ankraj işlemi yapıların ihtiyaç duyduğu noktalarda başarıyla gerçekleştirilir. 

Muğla Kat Eksiltme

Yapılardan alınmak istenen bölüm ve katlar kat eksiltme yöntemiyle başarıya ulaşır. İşlemlerde yatay ve dikey olarak bir özellik de bulunabilir. Sadece bir kat değil belirli bir alan da bu işleme tabi tutulabilir. Elmas bıçaklı makinalar yardımıyla tüm kesim işlemleri doğru orantıda yapılır. İşlemler sırasında çevreye herhangi bir zarar oluşturulmaz ve bu işlem gürültüsüz bir işlem olarak da bilinir. Muğla Kat Eksiltme işlemlerinde de donanımlı teknik ekip ve teçhizatlar ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. 

Muğla Derz Kesme

Yapıların zemininde hava şartlarına bağlı olarak oluşan kuruma ve çatlama gibi durumlar, derz kesme yöntemiyle eski görünümüne ve sağlamlığına getirilir. Derz kesim işlemleri sonrasında kesim yerleri arasında derz dolgu malzemesi eklenir. Muğla Derz Kesme işlemleri için de yapılarınızda hem kontrolü yapacak hem de bu işlemlerde ilk günkü sağlamlığı sunacak olan işlemleri sunmaktayız. 

Muğla Duvar Kırma

Genelde bir yapı içlerinde istenen alanların açılması adına duvar kırma yöntemine başvurulur. İki odayı birleştirmek adına arada kalan duvarın yok edilmesi gibi türlü ihtiyaçlarda Muğla Duvar Kırma seçeneğini tercih edebiliyorsunuz. Burada ekibimiz tarafından işlemler başlatılmadan önce kolon ve kiriş gibi etmenler göz önüne alınarak en doğru müdahaleler yapılmaktadır. Bu sayede yapı gücünü azaltacak herhangi bir işlem tercih edilmemektedir. 

Muğla Tel Kesme

Yapılarınızda hidrolik beton testere işlemlerinin yeterli gelmediği işlemlerde tel kesme işlemleri tercih edilir. Birçok malzeme tel kesme, bir diğer adıyla halat kesme yöntemiyle kesilebilmektedir. Muğla Tel Kesme işlemlerinde ekiplerimiz öncelikle yapı alanında yapacakları testler sonucunda işleme başlar, büyük kütleli kesimler bu yöntemle çok daha başarılı bir şekilde çıkarılır. 

Muğla Halatlı Beton Kesme

Özellikle büyük alan ile yapılar için en ideal ve başarılı bir beton kesme tekniğidir. Halatlı beton kesme tekniğinde köprü, dekoratif objeler gibi yapılarda büyük bir kesimin kesilmesi için bu yönteme başvurulur. Donanımlı ekipman ve ekibiyle birlikte Başarmak Karot, Muğla Halatlı Beton Kesme işleminde de ayrıcalıklı bir deneyim sunmaktadır. 

Başarmak Karot, sunduğu üstün hizmet standartları ile Mersin Karot firmaları içerisinde ön plana çıkar.

  0 (312) 622 03 41

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net