HİDROLİK TEL KESME

Hidrolik Tel Kesme (Halatlı Beton Kesme) hizmeti, gelişen teknolojinin sektörümüze sağladığı en büyük avantajlardan biri olarak, büyük kütlesel kesimlerde hidrolik ve elektrikli tel kesme makineleri ile yapılabilir.

Karot İle Beton Delme

Karot ile beton delme  ve kesme, delme çapının 10 mm’den 5000 mm’ye, derinliğin ise projenin gereklerine bağlı olarak değiştiği bir tekniktir.

Filiz Ekimi

Filiz ekimi, kimyasal malzemeler ve üst düzey teknoloji kullanılarak gerçekleştirilen yapı güçlendirme işlemi olarak tanımlanabilir.

Poliüretan Enjeksiyon

Poliüretan enjeksiyon tekniği, beton zeminleri, yer altı suları ve toprak rutubetinin olumsuz etkilerden koruyan bir teknik olarak ifade edilebilir.

Beton Kesme İşleminde Yeni Bir Teknik

Darbesiz, titreşimsiz, pürüzsüz ve son derece hızlı bir işlem olan hidrolik tel kesme (halatlı beton kesme) hizmeti, Başarmak Karot bünyesinde uzun yılların getirdiği sektörel tecrübe ile uzmanlaşan personel ve üstün teknolojinin harmanlanmasıyla siz değerli müşterilerimize ulaştırılıyor.

Ankara Hidrolik Tel Kesme

Yüksek teknoloji ile tasarlanan hidrolik kesim makinesi ile betonda ister düşey ister yatay düzemlede, projenin getirilerine bağlı olarak değişen kalınlıkta beton kütleleri kesilebilir. Burada dikkat çekilmesi gereken bir nokta; hidrolik tel kesme ‘sektörde bilinen adıyla halatlı beton kesme’ işleminin, hızlı ve beton zeminde pürüz bırakmayacak bir teknik olduğudur. Başarmak Karot bünyesinde sunulan temel hizmet alanlarının başında gelen Ankara hidrolik beton kesme hizmeti kapsamında yer alan kütlesel kesim işlerinde, hidrolik kesme makinelerinin yanı sıra elektrikli kesme makinelerini de kullanmak mümkündür.

Hidrolik beton kesme hizmetinin kullanıldığı alanlar genel itibariyle şu şekilde sıralanabilir;

  • Kapı Açımı
  • Pencere Açımı
  • Parapet Kesimi
  • Kolon ve Kiriş Kesimi

Özellikle kapı ve pencere açımı noktasında pürüzsüzlük kavramı kritik bir öneme sahiptir. Donatılı ve donatısız beton zeminlerde, yapıya kesinlikle zarar vermeden gerçekleştirilen bu faaliyet alanlarının tümünde temel hedef; projenin mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlanarak üstün kalite standartlarından ödün verilmemesidir.

Hidrolik beton kesme faaliyetinin temel avantajlarını sıralamak istersek;

  • Uygulama esnasında vibrasyon olmadığından, kesim sonrası geride kalan betonarme unsurlarda çatlak oluşmaz.

  • Klasik (eski) yöntemlerle karşılaştırılamayacak kadar hızlı ve sessiz bir yöntemdir.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41