Mersin Karot

Uzman ekibi ve gelişmiş teknolojisi ile hizmet ağını genişleterek tüm Türkiye’ye hizmet verebilecek düzeye gelen Başarmak Karot olarak, Mersin karot hizmeti dahilinde yer aldığı projeler ve süreçlerde, sürekli gelişim felsefesimiz ve üstün performans standartlarımiz ile ön plana çıkmanın gururunu yaşıyoruz.

Demir donatılı ve demir donatısız yapılarda, birçok farklı amaca yönelik kullanılabilen karot makinesi temel olarak; karot gövdesi, ucu ve tablası olmak üzere üç parçadan oluşur. Çoğunlukla bir denetleyici, bir pompacı ve iki de operatör olmak üzere 4 kişilik mini ekiplerin organize olarak çalıştığı karot makineleri, yüksek teknoloji ürünü olması dolayısıyla inşaat projelerinde kullanım kolaylığı ve operasyonal hız açısından birçok yarar sağlar.

Mersin karot hizmeti ile ilgili merak ettiğiniz her şey Başarmak Karot'da.

Mersin Beton Delme Kesme

Yüksek teknolojik ürünler sınıfına dahil edilen karot makinesi, darbesiz, hızlı ve titreşimsiz olmasının yanında kaynak kullanımında da (elektrik, su vb.) oldukça ekonomiktir. İşlem kolaylığı ve performans noktasında karot ile beton delme kesme hizmetinin diğer avantajlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

 • Makinenin, proje çap ayarına göre programlanabilmesi, istenilen çapta beton delme işlemi yapılabilmesinin önünü açar.
 • ‘Hedef Sıfır Hasar’ felsefesine uygun bir çalışma sistematiği vardır. Özellike kiriş-kolon bölgesindeki çalışmalarda karot makinelerinin darbesiz çalışabilmesi oldukça önemlidir.
 • Darbeli deliciler, beton delme işlemi esnasında kılcal çatlaklar oluşturur ve bu durum da betonun direnci ve kalitesini olumsuz yönde etkiler. Öyle ki titreşim esnasında demir, beton yapıdan dahi ayrılabilir.
 • Özellikle demir donatılı beton yapılarda, yapının kalınlığının 60 cm.’yi aştığı durumlarda eski teknoloji çaresiz kalırken, karot beton delme kesme tekniği bu tarz durumlarda oldukça ince işlemleri rahatlıkla başarabilecek bir yapıya sahiptir.

Mersin karot hizmeti kapsamında üstün projeler üretmenin gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Görüldüğü üzere Mersin karot hizmeti başta olmak üzere, bu kapsamda tüm Türkiye’ye ulaştırdığımız beton delme kesme hizmetleri ile yüksek performanslı projeler üretmekte ve teknolojinin inşaat sektörüne en büyük getirilerinden biri olan karot ile yapılarınıza şekil vermekteyiz.

Mersin karot firmaları içerisinde ön plana çıkmamızı sağlayan hizmet alanlarımız;

 • Kalorifer hattı, kanalizasyon hattı ve havalandırma kanalları açılmak istendiğinde.

 • Denetim amaçlı yapılardan numune alınması gereken durumlarda.

 • Şaft açılması gerektiğinde ya da kule vinç sabitleme ihtiyacı doğduğunda.

Başarmak Karot, sunduğu üstün hizmet standartları ile Mersin Karot firmaları içerisinde ön plana çıkar.

Karot tekniği ile uygulanan beton delme kesme hizmetinin kullanım alanları hayli geniş olup, bu alanların hemen her biri inşaat sektöründeki temel ihtiyaçlardandır. Elbette teknolojik tekniklerin tümünde olduğu gibi gerek Mersin karot gerekse de diğer illerde sunduğumuz beton delme kesme hizmetinde, ‘Kaliteyi Çalışan Üretir‘ felsefesini ve makinenin genel yapısını dikkate alarak önem verdiğimiz kritik noktalar;

 • İşlemin yapılacağı bölgenin detaylarıyla incelenmesi ve betona zarar verebilecek noktaların önceden tespit edilmesi.
 • İşleme başlamadan önce gerekli tüm iş güvenliği tedbirlerinin alınması ve özellikle elektrik ve su bileşiminden ortaya çıkması muhtemel tehlikelerin topyekün önlenmesi.
 • Makinenin doğru noktaya kurulması, eksen ayarının yapılması ve elektrik, su bağlantılarının kontrol edilerek devir hızının ayarlanması.
 • Betonun dübel tutma durumuna hassasiyet gösterilmesi.

Birçok farklı detaya dikkat ederek gerçekleştirdiğimiz beton delme kesme işlemleri ile Başarmak Karot olarak Mersin karot firmaları içerisinde ön plana çıkmanın gururunu yaşıyor, hizmet ağımızı, standartlarımızdan ve mottomuzda ödün vermeyecek şekilde genişletebilmenin mutluluğunu duyuyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41