Sabit ve el tipi, kuru ve sulu kesim, düz ve açılı kesim olmak üzere temel gruplara ayrılan yüksek teknoloji ürünü karot makineleri ve alanında uzun yıllardır faaliyet göstermenin doğal getirisi olarak uzmanlaşan personelimiz ile Başarmak Karot olarak, Antalya karot kapsamında üstün standartlı projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz.

İletişim

Karot sektörü içerisinde uzun yıllardır tecrübesiyle ve yaptığı başarılı işlemlerle adından söz ettiren Başarmak Karot, hizmet ağını ad her geçen gün genişletiyor. En donanımlı ve çeşitlilikte karot makinaları ile uzman ekibi sayesinde işin profesyonelleri arasındadır. İş güvenliği açısındana en üst önlemlerin alınması gereken bir iş kolu olan karot hizmetleri için firmamız tarafından iş güvenliği eğitim ve donanımları sürekli olarak sağlanır. Bu sayede iş kalitesi kadar işin en doğru şekilde bitirilmesinde de istenen güveni sağlıyoruz. 

Uşak Karotçu İle Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Betonarme yapılar üzerinde ihtiyaç duyacağınız beton kesme veya beton delme gibi karot işlemlerinde geniş bir hizmet seçeneği de mevcuttur. Uşak Karot ile bu alanda alabileceğiniz hizmetler ve tercih edilecekler alanlara şu şekilde değinilebilir;

  • Yapılarda kapı, pencere, asansör veya tadilat vb. işlemler için alanların açılmasında,
  • Sanayi makinalarının zemine sabitlenmesi için,
  • Yapıların hasar tespitinde, depreme karşı dayanıklılık testleri için numune alınmasında karotun sağladığı uygulamalardan yararlanılılır. 

Bunlar aslında genel bir hizmet ağının karşılığıdır. Her bir işlem farklı alanlarda tercih edilebilir. Beton kesmede sadece yapılarınız için değil asfaltta da bu işleme başvurulabilir. Ancak her işlemin temelinde ölçümlendirme vardır. Yapılar üzerinde çevreye veya betonarmeye zarar vermeyecek şekilde doğru ölçüler alınır ve yüksek güvenikli, titiz bir şekilde işleme devam edilir. Bu işlemlerin başarısını belirleyen de elbette ‘işin profesyoneli’ ile yola çıkmak olacaktır. Başarmak Karot, Uşak Karotçu olarak arayışlarınız da yüksek kalite ve müşteri memnuniyeti garantisiyle hizmet sunmaktadır

Uşak Beton Kırma 

Yapılar üzerinde belirli bir alanın çıkartılması ihtiyacında beton kırma tekniğinden yararlanılır. Betonun belirli ölçülerde delinmesi sonrasında istenen parça yapıdann koparılır. Aşama aşama kırma işleminin gerekli olduğu kat eksiltmede veya parapet uygulamalarından bu yönteme de başvurulabilir. Uşak Beton Kırma hizmetinde ekipman ve ekip donanımı sayesinde başarılı bir süreci deneyimleyebilirsiniz. 

Uşak Beton Kesme

Beton kesme işleminde ihtiyaç duyulan ray sisteminde testeredir. Bu sayede yapılarda üzerindeki kesim düz bir şekilde yapılabilir. Pencere veya kapı alanlarında istenen ölçüleri elde edebilmek adına da bu yöntem çokça kullanılır. Sadece duvar alanlarında değil zeminde de bu işlem tercih edilebilmektedir. Uşak Beton Kesme işlemleriniz için de uzman ekip arkadaşlarımız en donanımlı ekipmanlar ile uygulamayı gerçekleştirmektedir.

Uşak Asfalt Kesim

Her işlemde kullanılan makinaların değiştiği karotta, asfalt kesim işlemi için özel elmas uçlu testere kullanılır. Kuru ve ıslak asfalt yüzeyleri için ise bu makinalarda farklı fonksiyonlar olabilir. Eğer ıslak bir asfalt üzerinde kesim işlemi yapılacaksa bu süreçte soğutma sağlayan makina tercih edilmektedir. Uşak Asfalt Kesim için de firmamızın tecrübe ve donanımlarıyla daha başarılı işlemleri tercih edebilirsiniz. 

Uşak Hidrolik Beton Kesme

Beton kesiminden farklı olarak bu işlemde kullanılan makinaların yeterli gelmediği alanlarla hidrolik beton kesme tekniği uygulanır. Özellikle duvar kalınlığının fazla olduğu alanlarda istenen ölçüye getirebilmek adına kullanılır. Uşak Hidrolik Beton Kesme işleminde de yapıların tüm alanlarında bu işleme elverişli makinalar yardımıyla uygulamalar gerçekleştirilir. 

Uşak Beton Delme

Yapılardaki tesisatlar için gereken alanları, kapı, pencere bölgelerini beton delme uygulamasıyla elde edebiliriz. Bu işlemlerin en doğru şekilde yapılması adına matkap uçları çeşitliliğini bulundurmaktayız. Betonarmeye zarar vermeden belirlenen alan  üzerinde delme işlemleri gerçekleştirilir. Karot testi kapsamında da bu işlem tercih edilir. Uşak Beton Delme işlemlerinde firmamıza istediğiniz zaman ulaşarak işlem talebinde bulunabilirsiniz.

Uşak Bina Yıkımı

Eski veya riskli yapılar ile kentsel dönüşüme tabi tutulan yapıların yıkılması artık yasal bir zorunluluk olmuştur. Bu kapsamdaki yapılarınız için ihtiyacınız olan bina yıkımı işlemi için firmamız tarafından Uşak Bina Yıkımı hizmeti de sağlanır. Çevre yapılara zarar vermeden işlemler tamamlanır, eğer talep edilirse de hafriyat hizmetiyle artık yapı malzemelerini bölgeden taşıyabilirsiniz. 

Uşak Filiz Ekimi

Betonarme yapı aslında sert bir kıvamda olsa da darbe ve titreşim tarzı etmenler sonrasında gücünü kaybedebilir ya da korozyona uğrayabilir. Bu da yapının güçsüzleşmesine neden olur. Filiz Ekimi sayesinde de yapılara, güçlendirici yapı elemanlarının eklenmesi sağlanır. Çelik demir çubuklar, demir tel örgüler, karbon veya cam elyaf tarzı içerikler ile güçlendirme sağlanır. Bunların eklenmesi adına da yapıda delik açma işlemleri uygulanır. Yapılarınızı güçlendirmek adına firmamızdan Uşak Filiz Ekimi işlemi hizmetini talep edebilirsiniz. 

Uşak Kat Eksiltme

Kat eksiltme olarak bilinen bu yöntemde aslında betonarme yapının kesilme, hidrolik beton kesme tarzı işlemler ele alınır. Bu yöntemler çok farklı amaçlara hizmet verebilir. Bunlardan biri de kat eksiltmek olabilir. Elmas bıçaklı özel testere ve makinalar yardımıyla, alanlar aşama aşama yapılardan çıkarılır. Bir katta yer alan betonarme yapılar içlerinde farklı unsurlar barındırabileceğinden oldukça farklı makinalara ihtiyaç duyulabilir. Uşak Kat Eksiltme işleminde de katlar için ya da belirli bir yapıyı kaldırmak adına bu hizmeti tercih edebilirsiniz. 

Uşak Derz Kesme

Zeminlerde çeşitli sebeplerden dolayı oluşan çatlak, kırılma tarzı olumsuzlukları derz kesme uygulamasıyla ilk günkü haline getirebilirsiniz. Özel uçlu kesim makinaları ile yapılan işlemlerden sonra derz aralarına da yapıştırıcı özelliğindeki derz dolguları sürülür. Betonarmenin dökülmesi sonrasında mutlaka bir büzülme olayı yaşanır. Bu durumlarda da derz kesimi işlemi zeminde istenen izolasyon şeridini oluşturabilirsiniz. Uşak Derz Kesme için de ekibimizin doğru ölçüm işlemleri sonrasında işlemler başlamaktadır. 

Uşak Duvar Kırma 

Binalarınızda pencere, asansör, merdiven, havalandırma tarzı açık alanları oluşturmak adına duvar kırma işlemini tercih edebilirsiniz. Makinalar 360 dereceye kadar işlemi gerçekleştirebilir. Zorlu alanlarla bile istenen ölçüler bu sayede yakalanmaktadır. Farklı malzemeler ile oluşturulan duvarların kırılması için makina fonksiyonları gelişmiştir. Uşak Duvar Kırma için firmamız tarafından en donanımlı ekipmanlarla hizmet sunulmaktadır. 

Uşak Tel Kesme

Standart beton testerelerinin yeterli gelmediği işlemlerde makara sisteminin kullanıldığı işlemlerdir. Tel Kesme işleminde elmasla kaplı tel halat bu sistem sayesinde kesilir. Belirlenen kesim çevresinden az bir miktarda boşluk bırakılarak beton kiriş, kolon veya payanda gibi yapı malzemelerini keser. Uşak Tel Kesme işlemlerinde de ekibimizin analiz çalışmaları sonucunda en doğru ölçümlendirmeyle tel kesimine başlanır. 

Uşak Halatlı Beton Kesme

Beton kesiminden farklı olarak halatlı beton kesme işleminde çok daha büyük parçaların kesimine olanak sağlanır. Büyük ebatlı beton borular, heykel veya köprü tarzı büyük yapı unsurlarında kesim işlemlerini bu yöntemle çok daha sağlıklı ve başarılı şekilde yapabilirsiniz. Uşak Halatlı Beton Kesme işleminin yapılarınızda uygulanmasına dair detaylı bilgi için firmamızdan bilgi alabilirsiniz. 

Uşak Beton Güçlendirme 

Betonarme yapılar bazı etmenler sonucundan güçsüz olabilir. Bunu artı yönde değiştirmek adına da beton güçlendirme işlemine başvurulur. Bir yapıya destek sağlamak için ekstra kolon, döşeme, temel gibi yapılar eklenebilir. Var olan beton yapıların içine çelik çubuklar, demir kablo gibi unsurlar da eklenerek güçlendirme yapılabilir. Uşak Beton Güçlendirme işlemiyle de yapılarınızda ihtiyaç duyduğunuz güçlendirmeyi sağlayabilirsiniz. 

Uşak Karot Firmaları

İnşaat sektörünün her aşamada ihtiyaç duyduğu karot uygulamalarında tecrübesini her gün geliştiren Başarmak Karot, en çok tercih edilen karot firmaları arasında da yerini alıyor. Her hizmetinde yüksek iş güvenliği önceliği ve müşteri memnuniyeti sayesinde yapılarda istenen işlemlerden fazlasını sağlıyor. İşin başlangıcından yapılarınız üzerinde ölçümlendirme işlemleri büyük bir titizlikle gerçekleştirilir. İşin başarısını belirleyen bu süreç sonrasında donanımlı ekipmanlarla istenen uygulamaya geçilir. Geniş hizmet bölgesiyle de Başarmak Karot Uşak Karot Firmaları arayışlarında size daha profesyonel bir hizmeti sağlayacaktır. 

Uşak Karot Fiyatları

Karot işlemleri tek bir işlem veya tek bir makina yardımıyla yapılan uygulama değildir. Betonun kesilmesi, delinmesi gibi işlemler genelinde bir durum söz konusu olsa da müdahale edilecek alanların farklı konumu, materyali, kalınlığı doğrultusunda işlemler farklılaşabilir. Başarmak Karot, her uygulama için en donanımlı, teknolojik ekipman ve uzman ekiple birlikte işlemlerini gerçekleştirir. Ayrıca yüksek iş güvenliği ile birlikte çevreye zarar vermeden, gürültüsüz bir şekilde işlemler sonlandırılır. Tüm bunlar dahilinde karot fiyatları da farklı bir rakam aralığına sahip olabilir. Uşak Karot Fiyatları hakkında bilgi almak için firmamıza ihtiyaç duyduğunuz işlem ve yapı bilgilerinizle başvurabilirsiniz. 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net
0 (312) 622 0341