Delme ve kesme derinliği noktasında projenin gerekliliklerine uyum sağlayabilen, delme çapı özelinde 10 mm.’den 5000 mm.’ye kadar geniş bir skala sunan, hızlı, pürüzsüz, darbesiz ve sessiz işlem yapma kabiliyetine sahip olan karot tekniği, yüksek teknoloji ürünü bir beton delme ve kesme tekniği olup, inşaat sektöründe kullanımı her geçen gün yaygınlaşır. 

İletişim

Karot tekniği hangi alanlarda kullanılabilir ? 

Karot tekniğinin yapılarda iki temel kullanım alanı vardır ve bu alanlar; 

  • Yapı planı dahilinde olmayan fakat sonradan ortaya çıkan ihtiyaçlara bağlı olarak açılması gereken kapı, pencere ve tesisat sistemi gibi alanları için beton yapının kesilmesi.
  • Çeşitli nedenlerden ötürü hasar gören bir binada, beton yapının dayanım başta olmak üzere mekanik özelliklerinin tespit edilmesi.

olarak ifade edilebilir. 

Karot tekniği, yaşam alanlarınızı dilediğiniz estetik yapıya kazandırmak amacıyla kullanabileceğimiz beton delme ve kesme işlemlerinin yanında numune alımı yani beton yapının mekanik özelliklerinin tespit edilmesi durumunda da aktif olarak kullanılan bir tekniktir.

Karot tekniğinin sunduğu avantajlar nelerdir ? 

Karot tekniğinin bu denli yaygın kullanımının arkasında yatan etkenler, hiç şüphesiz tekniğin sunduğu avantajlardır ve bu avantajları şu şekilde sıralamak mümkündür; 

  • Karot tekniğinin uygulandığı beton yapıda çatlak problemi ile karşılaşılmaz. Bu durum, tekniğin darbesiz işlem yapabilme yeteneği ile ilgilidir. 
  • Oldukça hızlı işlem yapabilen karot tekniği, uygulandığı bölgede kir bırakmaz ve temizlik noktasın avantaj sağlar. 
  • Demir donatısız beton yapıların yanı sıra demir donatılı beton yapılarda da işlem yapabilme yetkinliğine sahip bir tekniktir.
  • Planlanan kesme ya da delme alanının dışına çıkmadan işlem yapabilme olanağına sahiptir.

İşlem öncesinde ve sonrasında birçok avantaja sahip olan karot tekniği, gerekli teknik bilgi ve beceriye sahip uzman operatörün şekillendirdiği çalışmalarda üst düzey projeler üretilmesine imkan verir. 

Elazığ karot hizmetinde neden Başarmak Karot’u tercih etmeliyim ?

Karot tekniğinden % 100 verim alınabilmesi; personelin tecrübe, teknik bilgi ve becerisi, çalışma öncesi işlem yapılacak bölgenin beton yapısının doğru tespit edilmesi ve doğru teknik ekipman tercihi ile ilgilidir. Sektörde 20 yılı aşkın süredir hizmet veren ve edindiği tecrübeyi profesyonellik ve sistemsellik kavramlarıyla birleştirerek operasyon ekiplerini üstün teknoloji ile donatan Başarmak Karot, iş kabiliyeti ve hizmet standartları ile fark yaratır.

Elazığ'ın tüm ilçelerine karot ile beton delme kesme hizmeti getiriyor musunuz ?

Başarmak Karot, gelişmiş hizmet ağı, uzman operasyonel ekipleri ve sektörel tecrübesi ile tüm Türkiye'de olduğu gibi Elazığ'ın tüm bölgelerine de üstün hizmet standartlarını taşıyor ve Elazığ karot kapsamındaki ihtiyaçlarınıza profesyonel çözümler üretiyor.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net

  0 (312) 622 03 41