Sabit ve el tipi, kuru ve sulu kesim, düz ve açılı kesim olmak üzere temel gruplara ayrılan yüksek teknoloji ürünü karot makineleri ve alanında uzun yıllardır faaliyet göstermenin doğal getirisi olarak uzmanlaşan personelimiz ile Başarmak Karot olarak, Antalya karot kapsamında üstün standartlı projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz.

İletişim

İnşaat sektörünün her aşamada ihtiyacı olan karot işlemlerinde yılların tecrübesiyle birlikte öne çıkan Başarmak Karot, ülke içerisinde neredeyse her şehirde bu işlemleri gerçekleştiriyor. 

Alanında uzman kadrosu ve yüksek teknolojik imkanlarla birlikte konutlarınızda ihtiyaç duyacağınız karot delme, karot kesim ve filiz ekimi işlemlerinde sürecinizi en iyi şekilde ilerletiyoruz. Bodrum karot firmaları arasında da beklentilerin üstünde bir profesyonel performans ile adından söz ettiren firmamızda işlemler hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir, sorularınızı firmamız yetkililerine iletebilirsiniz.

Bodrum Karot Hizmetlerimiz

İnşa edilen her yapının tesisat düzeni, tasarımı farklıdır. Karot işleminin ihtiyaç duyulacağı alanlar genelde kapı ve pencere alan açılımları, ağır sanayi makinelerinin yere sabitlenmesi için, mermer gibi sert cisimlerin delinmesi, yapının hasar kontrolünün yapılması olmaktadır. Yapı alanında ihtiyaç duyulan karot işlemine göre bir plan belirlenerek proje yürütümüne başlanır. 

Gelişen teknoloji sayesinde artık çok daha kolay yapılan bu işlem için en profesyonel kadromuzla birlikte hizmet vermekteyiz. İşlemler sırasında sarsıntısız ve gürültüsüz bir süreci geçirmek ve çok daha iyi bir sonuca ulaşmak isterseniz firmamızın örnek çalışmalarından yola çıkarak bir izlenim elde edebilirsiniz. 

Bodrum karot işlemlerinde de bölgede bulunan ev veya yapılarınız için bu işlemi firmamızdan talep edebilirsiniz. Bodrum karot işlemlerinde beton delme kesme, hidrolik tel kesme, filiz ekimi, poliüretan enjeksiyon işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Bodrum Beton Delme Kesme

Delme çapı 10 mm ile 5000 mm arasında değişen özellikte işlemler gerçekleştirilir. Aynı şekilde derinlikte de alan özelliğine göre rakam belirlenir. Betonarmeye zarar vermeden işlem amacına ulaştırılır. Son teknoloji ekipmana sahip olan firmamızda Bodrum beton delme işlemlerinde makineler en sabit şekilde belirlenen alana işlemi uygular.

Bodrum Hidrolik Tel Kesme

Halatlı beton kesme olarak da bilinen bu işlem kapı ve pencere açımı ile kolon ve parapet kesimi için kullanılır. Diğer yöntemlere göre daha hızlı ve sessiz bir uygulamadır. Sonucunda, kalan betonarme kesimde çatlak tarzı olumsuzluklar oluşmaz.

Bodrum Filiz Ekimi

Zemin etüdü uygulamaları yapı kimyasalları ve su yalıtımı alanlarında sinema,demir filizi saplamaları, dübelleme işlemleri, makine veya koltuk ray montajlarında, tünel kalıp çatı sistemleri işlemleri için tercih edilebilir uygulamadır. Bodrum filiz ekme işlemlerinde yapılarınıza güç sağlamak mümkün olmaktadır. 

Bodrum Poliüretan Enjeksiyon

Yağışların ve yer altı sularının yapıya zarar vermesini önlemek amaçlı yapılır. Su yalıtımı işlemi olarak bilinen bu uygulama ile yapıdaki su ve nem etkisini yitirmiş olur. Bodrum su yalıtımı işlemlerine en çok ihtiyaç duyulan alanlardan biri olabilmektedir. 

Rüzgar ve yağmurun etkisini gösterdiği zamanlarda yapılarınızı bu etkenlerden korumak isterseniz bodrum karot işlemlerinize firmamızla başlayabilirsiniz.

Bodrum Asfalt Kesme

Asfalt kesme işlemlerinde asfaltın matkapla kırılması tamamına zarar verebileceği için karot beton kesme uygulamalarında olduğu gibi bir işlem tercih edilebilir. Karotlu matkap işleminde kullanılan asfalt bıçağı asfaltın tüm yüzeyine zarar vermeden işlemi başarıyla uygular. 

Bodrum asfalt kesme işleminde kuru ve ıslak bıçaklar yardımıyla alana göre tercihler yapılır. Bodrum karotçu işlemlerinde Başarmak Karot, asfalt kesme için en son teknolojik aletler ile işlerinizi profesyonelce tamamlıyor.

Bodrum Beton Güçlendirme

Beton, bir yapının oluşturulmasında önemli olsa da kimi zorlayıcı durumlarda kırılgan olabilmektedir. Beton güçlendirme işlemi de bu amaçla gerçekleştirilir. Yapı temeli, duvar, kiriş, kolon veya zemin alanlarına demir tel örgü, çelik çubuk ile demir kablolar gömülebilmektedir. Bodrum beton güçlendirme için de firmamızdan uygulamalar hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Bodrum Karot Fiyatları

Karot işlemini talep eden herkesin en merak ettiği sorulardan biri de işin fiyatlandırılmasıdır. Yukarıda da belirtilen işlemlere bakıldığında her alana aynı işlem yapılmıyor. İhtiyaçlar doğrultusunda işlemlerde farklı sistemlere başvurulabilir. Karot firmaları öncelikle yapı üzerinde ihtiyaç duyulan ne ise ona göre çalışma alanını ve uygulamalarını belirler. 

Karot fiyatları da bu doğrultuda şekillenebilir. Ancak işin en önemli kısmına parantez açacak olursak, bu işi profesyonellere bırakmanız adına mutlaka iyi bir araştırma yapmanızı öneririz. İşlem için verilen fiyatlar, bu işi profesyonel ekip ve makinelerle yapan firmalarda daha farklı olacaktır. 

Ancak bu işlemler daha sağlıklı bir süreçten geçer. İşi profesyonellere bırakmak istiyorsanız Başarmak Karot örnek uygulamalarına bakarak bilgi sahibi olabilir, Bodrum karot fiyatları ve uygulamaları hakkında firmamızdan detaylı bilgi talep edebilirsiniz. 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net
0 (312) 622 0341