Sabit ve el tipi, kuru ve sulu kesim, düz ve açılı kesim olmak üzere temel gruplara ayrılan yüksek teknoloji ürünü karot makineleri ve alanında uzun yıllardır faaliyet göstermenin doğal getirisi olarak uzmanlaşan personelimiz ile Başarmak Karot olarak, Antalya karot kapsamında üstün standartlı projeler üretmenin gururunu yaşıyoruz.

İletişim

Karot işlemlerinde hizmet bölgelerini her geçen gün genişleten Başarmak Karot, Afyon Karot uygulamalarında yüksek donanımlı ve çeşitli ekipmanları ile tecrübeli ekibi sayesinde işlemlerinde başarıyı sağlıyor. Belirli bir alanda veya yapının büyük bir bölümünde kesme, delme, güçlendirme, numune alma gibi çalışmalar karot makinaları ile çok daha işlevseldir. Ekiplerimiz, her işlem öncesinde uygulamanın yapılacağı alanı su ve elektrik gibi altyapı donanımlarına kadar incelemesini yapar. Yüksek iş güvenliğiyle de tüm işlemlerde istenen düzenlemeler, tadilatlar gerçekleştirilir. Afyon Karotçu arayışınız için firmamızın başlıca verdiği hizmetlerini inceleyebilirsiniz. 

Afyon Beton Delme

Beton delme ile betonarme yapıda delikler açarak işlem bölgesine ulaşılır ya da istenen alan açılır. Bu işlemde makinaların sahip olduğu karot ucu ebatları işlemlere göre farklılık gösterir. Ekibimiz, donanımlı ve istenen uç çeşitliliği avantajıyla bu işlemleri gerçekleştirir. Afyon Beton Delme işlemine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda da aynı kalite ve başarıyla işlemlere başlanır. 

Afyon Beton Kesme

İhtiyaç duyulacak alanı geniş olan beton kesme de yatay ve dikey olmak üzere her alana müdahale edilebilir. 10 cm’den daha fazla kalınlıktaki her alanda hidrolik beton kesme işlemi uygulanabilir. Yeni yapı inşaatlarında ya da halihazırda yapılı olan tüm yapılarda bu işleme gerek duyulabilir. Afyon Beton Kesme işlemlerinde ekiplerimiz belirlenen bölgeye, tüm yapıya zarar vermeden kesme işlemini uygular. 

Afyon Asfalt Kesme

Her zeminde karot matkapları kullanılamayabilir. Asfalt zeminlerde matkap daha çok zarar oluşturabilir. Burada kesme işlemine yönelik olarak özel elmas uçlu kesim makinaları kullanılır. Beton, granit ve mermer gibi zeminlerden daha farklı olduğundan makine uçları sert kaynatılmış bir formdadır. Kuru ve ıslak bıçaklı asfalt kesme işlemleri vardır. Afyon Asfalt Kesme işlemlerinde de zemine bağlı olarak en doğru ekipmanlarla müdahale edilir. 

Afyon Beton Güçlendirme

Betonarme yapılar eğer yük altındaysa daha dayanıklı olabilir, eğer güçlendirilmemiş yapısı varsa rüzgar, titreşim gibi unsurlar karşısında kırılgan yapıda olabilir. Bu alanlara sağlamlık katabilmek için beton güçlendirme işlemi adı altında demir tel örgü, kablo, çelik çubuklar kazandırılır. Bunun için de dökme beton, kalıp beton sistemleri tercih edilebilir. Kolon, kiriş, temel, duvar gibi alanlarda uygulanır. Genelde belirlenen içerik, yüzeyde en fazla gerilim olabilecek alanlarda tercih edilebilir. Afyon Beton Güçlendirme işlemleri içerisinde de ekiplerimiz beton yapısı lifle ya da çelikle güçlendirerek bölgelere uygulamaktadır.

Afyon Kimyasal Ankraj

Eski veya güçsüz yapıları güçlendirme çalışması olarak da bilinen kimyasal ankraj işleminde eski ile yeni beton içeriği karıştırılır. Buna ek olarak daha da güçlendirici özelliği olan maddeler eklenir. Sıralı ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken bir işlemdir. Doğru bir işlemle yapının sağlamlığı iki katına kadar çıkarılabilir. Afyon Kimyasal Ankraj işlemlerinde ekiplerimiz filiz ekme işlemlerine göre delikler açar, kimyasal dübel karışımı buraya dökülür, sonrasında da belirlenen güçlendirici yapılar buralara yerleştirilir. 

Afyon Duvar Kırma

Bir yapı alanından duvarı çıkarmak genelde dekoratif işlemler için gerekli görülebilir. Ancak bu en ince detayına kadar incelenerek yapılmalıdır. Duvar kırma yapının dengesini ve gücünü kaybetmeden yapılan bir işlemdir. Afyon Duvar Kırma işlemlerinde de kolon, kiriş, temel gibi yapı alanları ve yapıya dengeyi sağlayan tüm alanlar göz önüne alınarak işlemler gerçekleştirilir. 

Afyon Derz Kesim

Yapıların yüzeylerinde meydana gelebilecek çatlama ve dağılmayı önlemek amaçlı derz kesim işlemi yapılır. Karotun sağladığı bir diğer avantaj olan bu işlemde çatlaklar tespit edilir, bunları kontrol etmek amaçlı düz çatlaklar oluşturulur. Aralarına doldurulan derz dolguları ile zeminin en sağlam yapısına gelmesi amaçlanır. Afyon Derz Kesim işlemlerinde de tüm aşamalarda dikkatli adımlar atılır, yüzey sağlamlığı ilk günkü durumuna getirilir. 

Afyon Bina Yıkım

Tehlikeli bir durumda olan ya da kentsel dönüşüme tabi tutulan yapılar için bina yıkım gerekli görüldüyse çok titiz bir çalışma gerekir. Ekiplerimiz Afyon Bina Yıkım işlemine yıkımın nereden başlayacağı, yapının durumunu, kullanılan malzemeye göre işlemleri, yıkım sonrasında enkazın nasıl bölgeden uzaklaştırılacağı, çevre yapılara zarar vermemesi için izlenecek adımları belirleyerek başlar. 

Afyon Karot Delme 

Karot delme işlemini sert ve yumuşak karot delme olarak ikiye ayırmaktayız. Her ikisinde de oldukça derine inebilen işlemler yapılabilir. Bu işlemleri ister tamirat amaçlı ister dekoratif amaçlı olarak tercih edebilirsiniz. Afyon Karot Delme işlemlerinde de ekiplerimiz tarafından en donanımlı ekipmanlarla müdahaleler yapılır. 

Afyon Karot Kesme

Boru, havalandırma gibi alanların açılmasında delme işlemleri uygulanıyor. Bu deliklerin oluşturulması, gerekli açıklıklar oluşturabilmek için karot kesme işlemi gereklidir. Delme işlemlerinde matkap uçları oval bir delik açtığından fazlalık olan alanlar kesim makineleri ile düzenlenir. Afyon Karot Kesme hizmetimizde de işleme ihtiyaç duyulan bölgelerin tespiti ve sonlandırılması süreçlerinde en teknolojik makinelerle işlemler yapılır. 

Afyon Halat Kesme

Beton testerelerinin kesim işlemi için yeterli olmadığı işlemlerde halat kesme uygulamasına başvurulur. Tel kesme işlemi olarak da bilinen uygulamada makara yardımı alınır. Elmasla kaplı tel halat bu makara yardımıyla daha düz ölçülerde kesilebilir. Afyon Halat Kesme işlemlerimizde de çok zorlu alanlarda bile işlem kolaylığı sağlanır. 

Afyon Kat Eksiltme

Beton kesme yöntemlerinden biri olan kat eksiltme işleminde farklı olarak elmas bıçaklı palet montajlı sistemi kullanılır. Böylece yatak ve dikey işlemlerde en düz orantıda kesimler yapılabilir. Kapı, pencere, havalandırma gibi büyük alanların açılmasında çok etkilidir. Fazlalık alanları pürüzsüz bir şekilde yapıdan alır. Yapıların belirlenen büyük alanlarının alınmasında da başarılı sonuçlar verir. Afyon Kat Eksiltme işleminde de duvar ve palet testere montajlı sistemleri yardımıyla en düzgün işlemler gerçekleştirilir.

Afyon Hafriyat

Beton delme, kesme, duvar yıkımları, bina yıkımları vb. daha birçok karot işlemi sonrasında oluşan betonarme yığınlarını kaldırmak için hafriyat hizmetine gerek duyulur. Firmamız da tüm hizmet bölgelerinde bu hizmet ihtiyacına karşılık verir. Afyon Hafriyat ihtiyaçlarınız için de firmamızdan destek alabilirsiniz.

Afyon Karot Firmaları

İnşaat sektöründe son zamanlarda özellikle adı sıkça duyulan karot, tüm kentlerde ihtiyaç duyulan bir işlem haline geldi. Depreme karşı dayanıklılık testi için alınması gereken numuneler karotun farklı işlevsellikleri ile alınabilmektedir. Bunun yanında tadilat, dekor, altyapı sistemi gibi birçok ihtiyaç için de bu işlemlerden faydalanılır. Piyasada bu işlemi yapabilecek kişi ve firma arayışınızda önceliğiniz ise her zaman tecrübe ve kaliteden yana olmalıdır. Kullanılan ekipmanlar ve tecrübeli bir ekibin olması işlerinizin daha başarılı sonuçlar vermesine etki eder. Başarmak Karot’ta karot firmaları arasında geniş hizmet ağına sahiptir. Afyon Karot Firmaları ihtiyaçlarında da firmamızın hizmetlerine başvurabilirsiniz. 

Afyon Karot Fiyatları

Karotu tek bir işlemle açıklayamayız. İçerisinde yapı alanları ve buralarda müdahale edilecek alanların özellikleri doğrultusunda çok farklı işlemleri içerir. Hizmeti talep edecek kişilerin en çok merak ettiği sorulardan biri de karot fiyatları oluyor. Ancak işlem çeşitliliği ve bununla birlikte gereken ekipman çeşitliliği de göz önüne alınırsa standart bir aralık yoktur. Yapılan işlem alanı, kullanılan ekipman ve çalışacak kişi sayısı gibi etmenlerle birlikte belirlenebilir. Afyon Karot Fiyatları için firmamızla irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz. 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

Adres:
İstasyon Mahallesi Alan Sokak No:12/24
Etimesgut / Ankara

Telefon / Mail:
info@basarmakkarot.net
0 (312) 622 0341